Skocz do zawartości

- - - - -

Acer Aspire 7730G - wydajny notebook do gier

7730g acer aspire gier notebook wydajny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kuler_*

Guest_Kuler_*
  • Guests

Napisano 25 sierpień 2008 - 01:48

Firma Acer zaprezentowała nową serię notebooków dla użytkowników indywidualnych Aspire 7730.

Notebook Aspire 7730 jest wyposażony w najnowszą technologię Intel® Centrino® 2 i został opracowany z myślą o potrzebach wymagających użytkowników indywidualnych, którzy poszukują wydajnego systemu do rozrywki, z dużym ekranem i opcjonalnym, drugim dyskiem twardym.

Skrócona specyfikacja Aspire 7730G

Napęd optyczny
System operacyjny Windows Vista® Home Premium (Service Pack 1)
Platforma Technologia Mobile Intel® Centrino® 2 obejmująca:
• procesor Intel® Core™2 Duo P8400/P8600 (3 MB pamięci cache L2, 2,26/2,40 GHz, 1066 MHz FSB, 25 W), współpracujący z architekturą Intel® 64
• chipset Mobile Intel® PM45 Express
• bezprzewodową kartę sieciową Intel® WiFi Link 5100/5300 (dwupasmowa, pracująca w czterech trybach 802.11a/b/g/Draft-N) Wi-Fi CERTIFIED® technologia MIMO, współpracującą z technologiami bezprzewodowymi Acer SignalUp™ i Nplify™
Pamięć RAM Obsługa dwukanałowej pamięci SDRAM DDR2
Maks. 4GB pamięci DDR2 667 MHz, dwa gniazda soDIMM
Wyświetlacz 17" WXGA+ Acer CrystalBrite™, jasność 220 cd/m2, rozdzielczość 1440 x 900 pikseli, wyświetlanie z podziałem ekranu przy użyciu programu Acer GridVista
Czas reakcji 8 ms
Grafika NVIDIA® GeForce® 9500M GT, maks. 23 037 MB pamięci dostępnej dzięki technologii TurboCache™ (512 MB pamięci VRAM GDDR3 oraz maks. 1 791 MB pamięci wspólnej), obsługa technologii NVIDIA® PureVideo™ HD, technologii OpenEXR High Dynamic-Range (HDR), Shader Model 4.0, Microsoft® DirectX® 10
Niezależna obsługa wyświetlacza i monitora zewnętrznego
16,7 miliona kolorów
Dekodowanie MPEG-2/DVD
Dekodowanie formatów WMV9 (VC-1) oraz H.264 (AVC)
Interfejs HDMI™ (High Definition Multimedia Interface) z obsługą protokołu HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection)
Pakiet oprogramowania Acer Arcade™ Deluxe z technologiami Acer CinemaVision™ oraz Acer ClearVision™
Audio System dźwięku dookolnego z certyfikatem Dolby®9, wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne oraz głośnik niskotonowy
Zoptymalizowany system dźwiękowy Dolby Home Theater® drugiej generacji9 wraz z technologiami10 Dolby® Digital, Dolby® Digital Live, Dolby® Pro Logic® IIx, Dolby® Headphone, Dolby® Natural Bass oraz Dolby® Sound Space Expander
5.1-kanałowe wyjście dźwięku dookólnego
Obsługa systemu High-Definition Audio
Interfejs S/PDIF (Sony/Philips Digital Interface) do podłączania głośników cyfrowych
Zgodny z MS-Sound
Wbudowany mikrofon
Pamięć masowa Dysk twardy 250/ 320 GB
Obsługa technologii Intel® Turbo Memory (2 GB)
Czytnik kart pamięci „5 w 1” obsługujący formaty Secure Digital™ (SD) Card, MultiMediaCard (MMC), Memory Stick® (MS), Memory Stick PRO™ (MS PRO), xD-Picture Card™ (xD)
Napęd Blu-ray Disc™ 2x albo nagrywarka DVD-Super Multi combo
Wyposażenie komunikacyjne System do wideo-konferencji Acer Video Conference:
• zintegrowana kamera internetowa Acer Crystal Eye, z udoskonaloną technologią1 Acer PrimaLite™
• opcjonalny telefon VoIP Acer Xpress
Sieć bezprzewodowa WLAN: bezprzewodowa karta sieciowa Intel® Wireless WiFi Link 5100/5300 (dwupasmowa, pracująca w czterech trybach 802.11a/b/g/Draft-N) Wi-Fi CERTIFIED® technologia MIMO, współpracująca z technologiami bezprzewodowymi Acer SignalUp™ i Nplify™
Bezprzewodowa sieć osobista: Bluetooth® 2.0+EDR (Enhanced Data Rate)
Sieć LAN: gigabitowa karta Ethernet, obsługa ASF (Alert Standard Format) 2.0, funkcja Wake-on-LAN
Modem: 56 Kb/s ITU V.92 z międzynarodową homologacją PTT13, funkcja Wake-on-Ring
Ochrona prywatności i zabezpieczenia Hasła zabezpieczające BIOS (użytkownik i administrator) oraz dysk twardy
Gniazdo zamka Kensington
Wymiary i masa 402 (szer.) x 297 (gł.) x 41 / 43,9 (wys.) mm
3,80 kg
Zasilanie Zarządzanie energią ACPI 3.0: tryby oszczędzania energii – gotowość i hibernacja
Akumulator litowo-jonowy 8-ogniwowy, 71 W, 4800 mAh: Czas pracy przy zasilaniu bateryjnym 3,5 h
Akumulator litowo-jonowy 6-ogniwowy, 48,8 W, 4400 mAh: Czas pracy przy zasilaniu bateryjnym 2,5 h
3-stykowy zasilacz sieciowy 90 W
Energy Star 4.0
Porty wejścia/wyjścia Złącze replikatora portów Acer EasyPort IV
Gniazdo kart ExpressCard™/54
Czytnik kart pamięci „5 w 1” (SD™, MMC, MS, MS PRO, xD)
Cztery porty USB 2.0
Port HDMI™ z obsługą HDCP
Port podczerwieni (CIR)
Gniazdo monitora zewnętrznego (VGA)
Gniazdo antenowe
Gniazdo słuchawkowe/głośnikowe/line-out z obsługą interfejsu S/PDIF
Gniazdo mikrofonowe
Gniazdo line-in
Gniazdo RJ-45 karty sieciowej
Gniazdo RJ-11 modemu
Gniazdo zasilacza sieciowego
Gwarancja Roczna gwarancja międzynarodowa (ITW)

• 0

#2 Grudnio69

Grudnio69

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 30 wrzesień 2008 - 03:11

To dopiero laptop:cool:. Lepszy niż nie jeden nowy PC.
  • 0

#3 XM179

XM179

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 27 grudzień 2008 - 11:48

Laptop w miarę dobry, ale cena(ponad 5tys.) nie jest adekwatna do jego możliwości. Problemem we wszystkich laptopach jest karta graficzna, ponieważ jest to jedyna część, której nie można wymienic na lepszą(kart do lapków nie ma w sprzedaży). Tutaj karta graficzna jest po prostu słaba. Za te pieniądze można już mieć coś z gf 8800 lub gf 9800.
  • 0

#4 lu_kasz111

lu_kasz111

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 6 postów
Neutralna

Napisano 07 luty 2009 - 09:55

witram mam mały problemik potrzebuję informację odnośnie sterów do ACER Exstensa 5620z
Poztawiłem system i w urządzeniach dominującym kolorem jest żółty :) może ktoś może podać mi jakąś za...stą stronkę na której znajdę rozwiązanie moich problemów. Z góry dzięki
  • 0

#5 artcompx

artcompx

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 527 postów
Reputacja: 832
Bardzo dobra

Napisano 07 luty 2009 - 10:18

witram mam mały problemik potrzebuję informację odnośnie sterów do ACER Exstensa 5620z
Poztawiłem system i w urządzeniach dominującym kolorem jest żółty :) może ktoś może podać mi jakąś za...stą stronkę na której znajdę rozwiązanie moich problemów. Z góry dzięki

Acer Europe - Service & Support, Drivers & Utilities, Downloads, Notebook, Extensa 5620
  • 0

#6 QKL_

QKL_

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Reputacja: 42
Dobra

Napisano 23 kwiecień 2009 - 12:53

Ale sprzęcik :D
  • 0

#7 madmack

madmack

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 12 maj 2009 - 01:05

Cze. Nie dalej jak 2 tygodnie temu kupiłem ten oto model w MediaMarkecie. Nie wiem z jakich przyczyn ale odbiega on detalami od podanych w opisie. Posiada słabszy procesor Intel Centrino Core 2 Duo P6400 natomiast grafika to GF9600M GT z 1GB DDR3. Nie ma też BlueRaya ale cena 2890 za powyższy zestawik to myślę całkiem rozsądny zakup. Net śmiga cudownie a obraz z wbudowanej kamerki rozp.. mi tatuaże ;). Poza tym jest to pierwszy laptop, którego głośniki z wbudowanym pod spodem subwooferem pozwalają obejrzeć film na naprawdę przyzwoitym poziomie. jezeli chodzi o benchmark to 3DMark 06 dał minimum 20Fps.
Pozdrawiam Madmack :cool:
  • 0

#8 patrolo-glaz

patrolo-glaz

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 01 maj 2010 - 11:14

Mam tego laptopa i wcale nie jest wydajny.GTA IV tnie sie jak cholera nawet Call Of Duty 4 się tnie.Nie polecam ;p
  • 0

#9 Xukus

Xukus

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
Reputacja: 201
Bardzo dobra

Napisano 16 maj 2010 - 08:55

No no jaki sprzęt :P no ale cena rozwala :eek:
  • 0

#10 DWMT

DWMT

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 202 postów
Reputacja: 75
Dobra

Napisano 17 październik 2010 - 05:25

Laptop jest średni, gry się tną, jak to powiedział patrolo-glaz.
Szczerze mówiąc, to go nie polecam.
  • 0