Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

hellshare - 2GB max file size w praktyce - parę pytań do uploaderów na Hellshare

file hellshare parę praktyce pytań size uploaderów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 bigbadwolf

bigbadwolf

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 06 luty 2012 - 05:18

Witajcie,

Pytania z serii "czy też tak macie"?

Jak wiadomo - na Hellshare max wielkość partu/pliku to 2GB (2000MB). Wszystko pięknie, ale w praktyce mam problem - nie da się tego osiągnąć. Wrzucenie pliku >500MB oscyluje z cudem. Używam Z-O-O-M uploadera i teraz nawet próbowałem uploadować ze strony Hellshare. Problemów na początku nie było żadnych - uploadowałem już pliki duże, po 1,2GB, wchodziło jak złoto...

Prędkości jakie osiągam - to max 256kB/s (i zwykle jak nic się nie robiło na kompie to tyle leciało - 250kB/s), tyle, że od dwóch dni - rozpoczyna upload z taką prędkością, po paru MBajtach - spada do 60kB/s, a następnie do 6kB/s. A po godzinie zrywa połączenie i wrzuca od nowa. Pytanie następujące: czy również tak macie (siadł mi również download z Hellshare - zaczyna szybko, potem spada i ciurka 50kB/s (nie, nie spada do dramatycznych paru kB/s), mam wrażenie, że po prostu za dużo ludzi się na ten serwis rzuciło teraz... W końcu ciekawie płacą ;) ).

Kolejna sprawa - chyba związana z prędkościami. Wrzucam plik, upload dochodzi do 100% i informacja: TimeOut, lub "No download link found". Jest to wkurzające o tyle, że zostawiłem upy na noc, i na 10 plików zuploadowało mi 3... Te małe. Duże nie przeszły.

Podejrzewałem, że może to być problem, gdy prócz upu jest jakiś download... Ale w nocy jedynie ten komp był włączony, a sieć też nie jest jakoś obciążona wtedy - a i tak rwało - przeszły mi 2 pliki - 200MB, 300MB i 600MB. Pozostałe w zakresie od 400 do 750MB - nie.

Czy też takie problemy macie, czy też nie? Może mam robić party po 200MB?? (ale wygodniej się downloaderom ściąga większe - wiem, bo sam downloadowałem już jakiś czas i zawsze mnie party wkurzały :P ) Co robić? Jakieś rady? Bo gdy 80% uploadu idzie się paść jest wkurzające... :/

Czy też muszę wykombinować jakiegoś shella, gdzie mogę wysłać mój 1TB dysk USB i stamtąd zdalnie wrzucać upy? :P Zna ktoś takie, gdzie można wysłać dysk pocztą? :P
  • 0

#2 lumian1

lumian1

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 17
Neutralna

Napisano 10 marzec 2012 - 04:44

napisz do ich supportu po polsku co do predkosci ja mam zawsze 100 kb/s i nie narzekam
  • 0

#3 Alchemy19

Alchemy19

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 19 marzec 2012 - 03:06

O ile upload działa dość dobrze przez przeglądarkę, bo na poziomie 60-80kb/s, to przez zoom uploadera jast bardzo powolny, około 20 kb/s.
  • 0

#4 angela6666

angela6666

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 50 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 03 kwiecień 2012 - 12:01

JA mam upload na hellshara ok 3 MB/s więc nie narzekam.
  • 0