Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Co po gimnazjum?

gimnazjum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zboj

Zboj

Leśne bydle

• VIP
  • PipPipPip
  • 1602 postów
Reputacja: 1716
Świetna

Napisano 30 maj 2011 - 07:06

Nie generalizowałbym tak informatyków. Programiści zarabiają dużo (ponad 5 tys miesięcznie), natomiast informatyk posiadający CCIP/CCDP (nie pamiętam) nie musi rozsyłać CV, korporacje same do niego dzwonią, a stawki przekraczają 100 tys Euro rocznie.
  • 0

#22 analfabeta11

analfabeta11

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 101
Dobra

Napisano 30 maj 2011 - 06:58

Ja też w przyszłym roku wybieram się do technikum informatycznego. Chciałbym wiedzieć od uczniów takich szkół: czy jest ciężko pojąć te wszystkie języki programowanka, html-y itp? Ile macie lekcji informatyki w tygodniu ?

Witam! Aktualnie kończę pierwszą klasę takowego technikum i muszę powiedzieć, że jest dosyć ciężko. Dużo nauki, a i w pierwszej klasie programowania jako takiego nie ma. Tylko HTML, ale to nie jest programowanie.
Ile godzin? Ja aktualnie mam 12 godzin. Część tego to zwykłe opierdzielanie się, ale mniej więcej na połowie jest ciężka praca. Z tego co mi starsi znajomi opowiadali, to potem jest sporo zabawy z tym programowaniem i jest ciężko. Trzeba mieć do tego dobrą głowę ;) U mnie w szkole z programowania jest Java, c++, Turbo Pascal. Nie wiem czy tak jest wszędzie. Poszukaj sobie to tym informacji w sieci, przekonasz się jak to wygląda.
POWODZENIA!
  • 0

#23 Sebol20

Sebol20

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2827 postów
Reputacja: 590
Bardzo dobra

Napisano 30 maj 2011 - 07:07

To nawet lepiej że odrazu nie ma programowania. HTMLa mamy teraz w 3 gim. takie podstawy na razie. Może nie będzie tak źle. Co do lekcji to wolę infę niż polski więc jakoś się przeżyje.Co do ''Powodzenia'' dzięki przyda się :)
  • 0

#24 mariolka6

mariolka6

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 28 lipiec 2011 - 07:36

Myślę, że wybór szkoły ponadgimnazjalnej nie jest strasznie wiążący. Pamiętaj o istnieniu szkół policealnych, takich jak AP edukacja. Często mają również ciekawe kursy w ofercie, które wyspecjalizują Cię w innych dziedzinach :)
  • 0