Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Szkoła wojskowa

szkoła wojskowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Pawełłłł

Pawełłłł

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2790 postów
Reputacja: 678
Bardzo dobra

Napisano 23 październik 2013 - 04:13

Mam pytanie, otóż chce się wybrać do szkoły wojskowej, jestem sprawny fizycznie tylko jest jeden problem, a mianowicie oceny, gdyż mam same 2 ze wszystkiego oprócz w-fu z którego mam zawsze 5-6 no i chciałem się zapytać jakie oceny biorą pod uwagę do szkoły wojskowej i ile punktów z egzaminu z 3 klasy, no i ta szkoła może być taka gorsza bo nie muszę być oficerem mogę być szeregowym czy jaka tam gorsza ranga, poprostu chce żeby mnie przyjęli na 100%.
  • 0

#2 krzysiek_pank

krzysiek_pank

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 2273 postów
Reputacja: 466
Bardzo dobra

Napisano 03 listopad 2013 - 01:07

szkoła wojskowa a zasadnicza służba wojskowa to są dwie różne rzeczy. Do wojka na służbę możesz iść bezpośrednio po liceum. I co najwyżej zostaniesz starszym szeregowym jeżeli nie masz matury. Jeżeli masz mature to podoficerka i tyle. A co do szkol wojskowych to kazda ma własne wymagania. Sprawnosc jest rozptarywana pod roznymi aspekami: fizycznym jak i psychologicznym tak samo jak w wojsku i do tego oczywiście egzaminy wstępne oprócz odpowiednich wynikow maturalnych. Trzeba po prostu wejść na dana szkole wojskowa która cie interesuje i zobaczyć do zakładki rekrutacja
  • 0