Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jakiego Przedmiotu Nie Lubicie w Szkole

jakiego lubicie przedmiotu szkole

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
188 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_ComanderDK_*

Guest_ComanderDK_*
  • Guests

Napisano 28 sierpień 2009 - 05:23

dla mnie matma to zło konieczne,uważam że funkcje itp itd te duperele powinny być dla tych którzy idą na taki kierunek gdzie matma jest potrzebna,pozatym miałem w gim. wredną nauczycielke,potrafiła dać 5 mojemu kumplowi tak bez powodu bo jest aktywny a on siedział i nic nie robił,nie lubie nauczycieli którzy mają swoich ulubienców i ich wywyższają,dostałem dwóje z matmy i nienawidze tej nauczycielki,to samo chemia-nauczycielka,ogólnie rzecz biorąc nie pałam miłością do przedmiotów jeśli są wredni nauczyciele jak ta od matmy,za to lubie polski,informatyke,wf,a co do niemieckiego to lubie bo była spoko nauczycielka i sie nie czepiala tylko kazdego traktowala równo.
  • 0

#22 Kapeć42

Kapeć42

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 28 sierpień 2009 - 05:29

polski mam najgorzej z niego , a nauczycielka wrzeszczy jak nic
  • 0

#23 gaina

gaina

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 28 sierpień 2009 - 05:31

fizyka to nic w porównaniu do inżynierii bioprocesowej :D to jest dopiero abstrakcja
  • 0

#24 Guest_ComanderDK_*

Guest_ComanderDK_*
  • Guests

Napisano 28 sierpień 2009 - 06:35

xD dobrze ujęte,abstrakcja xD na szczęście nie będę miał żadnych "abstrakcji" w szkole xD chociaz,zalezy jacy sie nauczyciele trafią^^
  • 0

#25 marta03

marta03

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 28 sierpień 2009 - 06:43

najgorsza fizyka angielski ostatnio polubiłam
  • 0

#26 kaska87

kaska87

Precylowiczka

• Precylowiczka
  • PipPipPip
  • 603 postów
Reputacja: 656
Bardzo dobra

Napisano 28 sierpień 2009 - 07:30

Dla mnie zawsze abstrakcją było opowiadanie na polskim co tam sobie myślał kolo jak pisał wierszyk 500 lat temu:) Szczerze mówiąc do tej pory staram się jak najdalej trzymać od wszelkiej maści wierszy, chociaż same w sobie nie są złe:) I chemia wieczna kula u nogi;/
  • 0

#27 mdzx

mdzx

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 69 postów
Reputacja: 34
Dobra

Napisano 28 sierpień 2009 - 11:35

Dla mnie zawsze abstrakcją było opowiadanie na polskim co tam sobie myślał kolo jak pisał wierszyk 500 lat temu:) .../

no fakt. to jest beznadziejne x) No, ale, przecież nie będziemy się wiecznie ortografii uczyć ;) (choc pożyteczniejsze i niektórym bardzo potrzebne).
Dla mnie samej jednak najgorsza jest matematyka (nudzi mnie strasznie). Poza liczeniem, to co mi się z niej przyda w życiu? Funkcje?! :|
Ale i tak najgorsza jest fizyka... Nie dość, ze mnie to wgl nie interesuje, babke mamy taką co nie umie zaciekawić, nie rozumiem jej [pani nie umie wytłumaczyć], to jeszcze w 2kl. LO będę miec jej 2 godziny! :( Tragedia...
Ale, żeby było śmiesznie, to tych w/w 2 przedmiotów... uczy moja mama w gimnazjum xD A dla mnie to koszmar... :|
W LO doszedł mi również wręcz znienawidzony przeze mnie: niemiecki :/ W 1kl. miałam też PP (podstawy przedsiębiorczości)- nuuuuuuda, gorsza od fizyki x).
Nudzi mnie też [przez co nie lubie] historia do czasów I/II wojny światowej... :/ Noi biologia jest dla mnie dramatem- bo tu się nie da nic pokombinować. Trzeba wykuć...
Podsumowując: fizyka, matma, biologia {cały czas: niet}, historia {jeszcze: niet}, PP {do czerwca było: niet}. :)
aaa... noi jeszcze informatyka :/ może głównie dlatego, że kolesia mamy beznadziejnego
  • 0

#28 scyple

scyple

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 9 postów
Neutralna

Napisano 31 sierpień 2009 - 12:07

z przedmiotow ktore najbardziej nie lubie w szkole to sa te pieprzone, niewygodne krzesla :| usiedziec sie nie da
  • 0

#29 marek725

marek725

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Neutralna

Napisano 31 sierpień 2009 - 01:40

nie lubie historii
  • 0

#30 olek179

olek179

Użytkownik

• StopSpam
  • Pip
  • 5 postów
Neutralna

Napisano 31 sierpień 2009 - 02:42

wszystko zależy od nauczycieli aczkolwiek zawsze najgorzej mi szło z polaka z matmy było lepiej ale jak nie załapałem jakiegoś tematu to leciały dwóje i tróje do tego jeszcze niemiecki :confused:
  • 0

#31 Madzia013

Madzia013

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 16 postów
Neutralna

Napisano 31 sierpień 2009 - 09:04

Przedmioty których nie lubię to:
wf, chemia i geografia.

#32 G3n1usz

G3n1usz

Siema Heniu !

• VIP
  • PipPipPip
  • 2267 postów
Reputacja: 817
Bardzo dobra

Napisano 31 sierpień 2009 - 10:41

:confused:

wszystko zależy od nauczycieli aczkolwiek zawsze najgorzej mi szło z polaka z matmy było lepiej ale jak nie załapałem jakiegoś tematu to leciały dwóje i tróje do tego jeszcze niemiecki :confused:

Masz rację wszystko zależy od tego jakie podejście ma nauczyciel .
Nie lubię Biologii , Matematyki i Fizyki .
  • 0

#33 Farciarz

Farciarz

Seven Pounds

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 731 postów
Reputacja: 232
Bardzo dobra

Napisano 31 sierpień 2009 - 11:20

Najgorsze jest to, ze w naszych szkołach uczą za bardzo ogólnie. Ja np. mając kierunek informatyczny musiałem sie bardziej przez dwa lata uczyć chemii czy fizyki. Mówią, ze fizyka ma dużo wspólnego z informatyka a to g... prawda ale dzięki naszym ministrom, którzy nie wiedza zapewne co robią teraz połowa zdolnych ludzi w okreslonym kierunku nie ukońca szkoły bo nieprzechodzi np. z chemii czy z fizyki albo niemieckiego(nie potrzebny jezyk i tracą tylko czas, a mogli by angielskiego nauczyć). Następna smieszna teza, ze jak się umie matematyke to fizyka idzie jeszcze łatwiej..bzdury jak nauczyciel z fizyki nie umie uczyć to doprowadzi tylko tego, że przez niego połowa klasy nie przejdzie z tego przedmiotu choćby niewiadomo jacy by to byli matematycy.

Ja jak najbardziej nie lubie chemii i fizyki.
  • 0

#34 misiekM123456

misiekM123456

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
Neutralna

Napisano 31 sierpień 2009 - 11:26

nie lubie polskiego
  • 0