Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Problem z przedwczesnym wytryskiem

problem przedwczesnym wytryskiem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sidtek

Sidtek

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 21 listopad 2011 - 10:27

Panowie powiedzcie jak moge zapobiec przedwczesnemu wytryskowi. troche czuje sie przez to dziwnie poniewaz doszedlem po 2 minutach stosunku z moja dziewczyna . jak moge temu zapobiec??:o
  • 0

#2 SATAN

SATAN

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 1018 postów
Reputacja: 659
Bardzo dobra

Napisano 21 listopad 2011 - 11:22

kup se jakies tabletki, napewno na to sa :|
  • 0

#3 solid-up

solid-up

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1082 postów
Reputacja: 61
Dobra

Napisano 22 listopad 2011 - 10:27

na pewno, ale jak o to poprosisz...? XD
jakieś inne sposoby?
  • 0

#4 Boss91

Boss91

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 904 postów
Reputacja: 705
Bardzo dobra

Napisano 24 listopad 2011 - 12:11

Tantra
  • 0

#5 mojoyoy

mojoyoy

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
Reputacja: 22
Dobra

Napisano 25 listopad 2011 - 10:34

Więcej seksu :D
  • 0

#6 romanKolazy

romanKolazy

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 05 grudzień 2011 - 12:59

Częstszy seks wpływa na wydłużenie stosunku
  • 0

#7 Szuguar

Szuguar

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 09 grudzień 2011 - 09:42

Przede wszystkim zmieniaj pozycje, jeśli dochodzisz w dwie minuty to najlepiej zajmij się najpierw partnerką tak byście mieli większe szanse by dojść w podobnym czasie. Wracając do pozycji, na pewno wiesz jakie Cię kręcą a jakich starasz się unikać. Wykonuj je na zmianę te które lubisz i te za którymi nie przepadasz, patrz również jakie pozycje rozpalają twoją partnerkę. Kolejnym sposobem jest wysiłek podczas seksu, jeśli partnerka będzie na tobie wisieć(tak jak na barana tylko od przodu), uwierz mi wysiłek jest znaczny przez co nawet się nie podniecisz podczas stosunku w tej pozycji, lecz wiem również że nie zawsze jest możliwość podnieść partnerkę na tak długo lub wogólę. Ostatnim sposobem jest częsta masturbacja, twój członek "przyzwyczai się" do tarcia przez co ponownie wydłużysz swój stosunek. Ale pamiętaj najpierw poświęć troszkę czasu partnerce ;)
  • 0

#8 ryuu7255

ryuu7255

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Neutralna

Napisano 14 grudzień 2011 - 09:17

Masz gumy opozniajace wytrysk, ale mysle, ze panna ci nie dala miesiac, zyles w ciezkim celibacie, pozniej chciala sie bzyknac a tu 2 minuty.. tez mi sie tak zdazylo xD
  • 0

#9 mojoyoy

mojoyoy

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
Reputacja: 22
Dobra

Napisano 14 grudzień 2011 - 10:31

Masz gumy opozniajace wytrysk, ale mysle, ze panna ci nie dala miesiac, zyles w ciezkim celibacie, pozniej chciala sie bzyknac a tu 2 minuty.. tez mi sie tak zdazylo xD

haha i ten celibat jest najgorszy ;)
  • 0

#10 underluk

underluk

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 31 grudzień 2011 - 04:40

Najlepiej udać się do seksuologa i on oceni czy problem jest natury psychicznej, czy fizycznej. Z metod nie medycznych to jeśli czujesz, że dochodzisz najlepiej jest na chwilę przerwać. Jak już ktoś pisał wcześniej dobrze jest zmieniać pozycję, ale to może wytrącać też z równowagi partnerkę ;). Innym sposobem jest masturbacja jakiś czas przed stosunkiem, ale ona może spowodować problem ze wzwodem, gdy już dojdzie to odpowiedniego momentu. Kolejny sposób to alkohol. Tylko bez przesady ;). Alkohol działa znieczulająco i często potrafi wydłużyć stosunek. Niestety również może przyczynić się do problemów ze wzwodem. Odpowiednie prezerwatywy ze specjalnym środkiem też są dobrą alternatywą.

Istnieją też różne wynalazki medycyny, ale po nie nie radziłbym sięgać bez konsultacji z lekarzem.
  • 0

#11 mrobert151

mrobert151

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 19 styczeń 2012 - 10:34

Trening czyni mistrza.
  • 0

#12 rico7vaio

rico7vaio

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 24 marzec 2013 - 09:11

....

Użytkownik rico7vaio edytował ten post 24 maj 2015 - 12:25

• 0

#13 cojarobietu

cojarobietu

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
Neutralna

Napisano 25 marzec 2013 - 08:24

Można kupić prezerwatywy opóźniające wytrysk, co prawda mało co czujesz ale nie możesz skończyć :P
  • 0

#14 suaby2

suaby2

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 29 kwiecień 2013 - 11:07

Zadnych prezerwatyw, kolego po prostu uprawiaj z nią seks czesciej. Wiesz co jest najlepszym lekarstwem na to? Rozmowa z partnerką, porozmawiaj z nią w jakiej jestes sytuacji jaki jest problem i czego potrzebujesz z jej strony, niech poswieci sie te 2-3 tygodnie. Jesli mozecie robcie to czesto ( koszty prezerwatyw nie maja znaczenia) rob to normalnei na "nowoczesnego misjonarza", niech ona siada na CIebie, kleknij przed nia, wez jej noge jedna na swoj bark niech druga lezy i tak z nia uprawiaj seks.
I nie sluchaj komentarzy typu "czesciej sie masturbuj to Ci pomoże., istna głupota i debilizm gimbazy. Maasturbacja wlasna ręką, a dotyk kobiety na penisa to 500% roznicy. Jesli jest ona wyrozumiała to bedzie to robic a Ty sie wyszkolisz. Ja z moja byla potrafilem to rboic przed sniadaniem, po po obiedzie, nawet do 4 razy dziennie. A pozniej mialem przerwe 6 miesiecy jak nie wiecej i z moja obecna mialem ten sam problem bo brak treninigu i masturbacja tutaj nic nie daje. Trenuj z nią NIE SAM! POWODZENIA :)
  • 0