Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie pójść do wojska?

pójść wojska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kevin8989

kevin8989

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 07 styczeń 2012 - 04:07

W tym roku kończe liceum i chcę iść do wojska tylko nie wiem gdzie. Lepiej pójść do WKU czy do jakiejś szkoły? Zastanawiam się nad WSO w Wrocławiu, co o niej sądzicie i jakie sa tam progi punktowe?
  • 0

#2 fuks18

fuks18

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 22
Dobra

Napisano 07 styczeń 2012 - 06:01

nie chce Cie zniechęcać ale powiem Ci to co usłyszałem od pewnego Pana Kapitana gdy to ja chciałem iść po skończonym liceum do wojska, a powiedział mi tak: zastanów się dobrze 2 razy po skończeniu WSOWL otrzymasz tytuł magistra pola walki dostaniesz kontrakt na 4 lata odsłużysz a później mogą Cie wywalić na zbity pysk. Zostaniesz z niczym bo kto zatrudni magistra pola walki i gdzie w ochronie? Skończ cywilne studia i wtedy idź do wojska. dlatego zacząłem cywilne studia. Oczywiście kapitan mógł się mylić ale do WSO we Wrocławiu dostają się przede wszystkim dzieci wojskowych ( oczywiście oficerów) tylko kilka miejsc jest przeznaczonych dla tych najlepszych spoza układu.
  • 0

#3 gros45

gros45

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 26 styczeń 2012 - 10:58

chłopie !!!!! chcesz służyć żydom?
napadając i zabijając niewinne narody (bo pewnie pojedziesz do iraku czy iranu !)
lepiej skup się na honorze bo jesli to zrobisz to znaczy że nie zasługujesz na podanie ręki
będziesz zwykłym śmieciem
  • 0