Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ustawienia IDM z turbobit.net?

turbobitnet ustawienia

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 smerlinj

smerlinj

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 30 styczeń 2012 - 01:09

W IDM mam dopisane w Autoryzacji konto turbobit.net. Niestety IDM nie przechwytuje linków. Oczywiście jak zaloguję się na www turbobit.net i kliknę ręcznie to działa.
Gdzie w IDM jest błąd?
  • 0

#2 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2028 postów
Reputacja: 682
Bardzo dobra

Napisano 31 styczeń 2012 - 03:41

Nie rozumiem pojęcia nie przechwytuje. Chodzi Ci o to że jak kopiujesz link to IDM go nie łapie odrazu czy o co? Bo jak o nieprzechwytywanie z schowka to IDM takiej funkcji nie obsługuje. Musisz wkleić link do okienka "Dodaj URL" i jeśli dobrze wpisałeś dane to plik zacznie się pobierać z konta premium. A jeśli wklejasz link a pobiera się z konta standart do wklej screen z konfiguracji konta premium:)
  • 0

#3 smerlinj

smerlinj

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 31 styczeń 2012 - 07:00

Nie nie chodzi mi o schowek :) Bo to akurat mam pod lewym przyciskiem myszy :) Chodzi mi o to ze nie pobiera z konta premium. W ustawieniach IDM mam wpisane login w postaci email oraz hasło. Jak loguje się na www turbobit.net i kliknę ręcznie to plik się pobiera także dane do konta dobre.
  • 0

#4 h@mer

h@mer

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 04 luty 2012 - 08:57

Witam i podłączam się do pytania ten sam problem . Pojedynczy link po zalogowaniu na turbobit.net i kliknięciu na "Pobieranie" działa ok nawet można dodać każdy link pojedynczo do kolejki. Ale zaznaczając kilka linków i probie ściągnięcia przez IDM to ściąga pliki htm wielkości kilku kb
  • 0

#5 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2028 postów
Bardzo dobra

Napisano 05 luty 2012 - 01:21

Tu masz poradnik jak to ładnie poustawiać tylko zamiast wpisywać serwer podany tam wpisujesz turbobit.net
http://rapidshare-24.pl/poradnik-idm.html
Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz po prostu wkleić linki do IDM i pobierać. Powiedz mi tylko czy musisz używać akurat IDM. Ja też kiedyś widziałem tylko IDM bo niby najlepszy. Ale Jdownloader i inne akceleratory też ładnie dają rade. W jdownloader możesz bez problemu ustawić sobie konto bo masz do wyboru serwisy a wpisujesz sobie tylko dane.
  • 0

#6 h@mer

h@mer

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 06 luty 2012 - 07:09

Wszystko ładnie pięknie ale ja robię dokładnie tak jak w poradniku . Wcześniej miałem filesonic i było ok a teraz turbobit i jak zaznaczam kilka linków to ściąga mi pliki html o wielkości kilku kb
  • 0

#7 cross099

cross099

Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 2028 postów
Bardzo dobra

Napisano 07 luty 2012 - 03:50

Teraz dane z strony głównej producenta czyli IDM
http://www.internetdownloadmanager.com/register/new_faq/sites12.html
Jeśli znasz angielski to bez problemu jeśli nie to ilustracje wszystko wyjaśnią. A jeśli nie to pisz będziemy tłumaczyć lub szukać dalej :)

Edit

Zamykam z powodu braku Zainteresowania tematem.
  • 0