Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Prawo jazdy - porady , ciekawostki

ciekawostki jazdy porady prawo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#61 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 16 marzec 2011 - 09:29

uważam że to kilkakrotne oblewanie egzaminów i czerpanie korzyści materialnych/wiadomo każdy egzamin trzeba opłacić/było już tak nagłośnione przez media i szacowne komisje zaczynają ograniczać samowolkę z oblewaniem
  • 0

#62 sinloozak

sinloozak

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 21 marzec 2011 - 05:17

Szanowna Zuzanko,

Nie ma "samowolki" z oblewaniem, gdyż na egzaminatorze ciążą odpowiednie kryteria oceny i realizacja zadań egzaminacyjnych. To nie jego wina, że instrukcja egzaminowania jest tak skonstruowana a nie inaczej. Opowieści typu "oblał mnie bo miał zły humor" są mocno przebarwione. W moim województwie skarg na egzaminy w 2010 roku było bodajże z 15 z czego tylko 1 była zasadna. Nie mówię i nie chcę bronić egzaminatorów bo jak każdy człowiek na pewno czasem się mylą ale stanowczo stwierdzam, że poziom nauczania jest na słabym poziomie i kursanci po 30h jazdy nie są przygotowani na egzamin a co dopiero do jazdy samodzielnej.
Może gdyby egzamin kosztował zamiast 134 zł np. z 2 tys to taka osoba zastanowiła się czy na 100% jest przygotowana do państwowego egzaminu i nie tłumaczyła się stresem i złośliwością egzaminatorów.
Pozdrawiam
  • 0

#63 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 21 marzec 2011 - 05:38

Ależ ja nie obwiniam egzaminatorów,jak ktoś jest przygotowany porządnie to zda/ja za pierwszym razem/ale proceder był nie zaprzeczaj,wiem jak to wygląda od podszewki,to nie tylko egzaminator ale cała machina
  • 0

#64 neska1384532377

neska1384532377

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 171 postów
Reputacja: 241
Bardzo dobra

Napisano 28 marzec 2011 - 07:47

Alee mnie straszycie .Ja zaczęłam prawko robić w zeszłym roku na wakacje za miesiąc mam zamiar kończyć no i egzamin..ale pewnie też zdam za nastym..
  • 0

#65 tomo8423

tomo8423

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 26
Dobra

Napisano 28 marzec 2011 - 10:08

Radze ustalać egzamin w godzinie szczytu.
  • 0

#66 Players22

Players22

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 759 postów
Reputacja: 176
Bardzo dobra

Napisano 23 kwiecień 2011 - 10:23

Elo mam zamiar zrobić prawko ,ale nie wiem czy dam se rade no i czy starczy mi kaski jestę troszkę nerwowy i tego ,się boję zastanawiam się nad tym mam 25 lat co radzicie ???.
  • 0

#67 waitforme

waitforme

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 22 postów
Reputacja: 93
Dobra

Napisano 05 czerwiec 2011 - 05:18

Prawko to fajna rzecz, jeżdżenie niesamowicie wciąga- przynajmniej tak było w moim przypadku. Wszystkim zdającym życzę powodzenia ;)
  • 0

#68 Xarvix

Xarvix

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
Neutralna

Napisano 04 lipiec 2011 - 02:52

Nic się nie bój w razie czego poprostu oblejesz, ale jak zdasz to na pewno ci sie przyda :)
  • 0

#69 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 05 lipiec 2011 - 07:40

akurat 'ten'egzamin można zdawać kilkanaście razy,aż się egzaminatorom znudzi i zaliczą,ale jak się człowiek przyłoży to zda za pierwszym razem,żadna filozofia,wystarczy chcieć]:-)
  • 0

#70 gregre

gregre

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
Neutralna

Napisano 06 lipiec 2011 - 08:33

wcale nie jest tak źle, bardzo dużo zależy od egzaminatora, ja zdałem za drugim razem, za pierwszym oblałem bo... przejechałem za blisko zaparkowanego pojazdu :P
  • 0

#71 MixedMartialArts

MixedMartialArts

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 11 październik 2011 - 02:17

Ja mam kategorię B,C, i D niedawno zdawałem D w Katowicach i nie narzekam dobrze poszło ale z wielkimi nerwami :)
  • 0

#72 Ramiko

Ramiko

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 101
Dobra

Napisano 06 marzec 2012 - 08:26

akurat 'ten'egzamin można zdawać kilkanaście razy,aż się egzaminatorom znudzi i zaliczą,ale jak się człowiek przyłoży to zda za pierwszym razem,żadna filozofia,wystarczy chcieć]:-)

Co prawda ja zdałem za drugim razem, ale można zdawać do upadu.

69-letnia Koreanka, która za 960. podejściem zdała egzamin na prawo jazdy, oświadczyła, że jest gotowa kupić samochód i w końcu zasiąść za kółkiem - poinformowała agencja Yonhap.
W kwietniu Cha Sa-soon udało się zdać praktyczną część egzaminu już za 10. podejściem. Jest to nie lada osiągnięcie w porównaniu z częścią teoretyczną, do której Koreanka podchodziła prawie dzień w dzień od kwietnia 2005 roku

• 0

#73 nosek87

nosek87

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 27 styczeń 2013 - 06:10

Czy wie ktoś może gdzie można ściągnąć nowy kurs bez podawania tego durnego kodu???
  • 0

#74 brasco

brasco

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Neutralna

Napisano 14 luty 2013 - 05:48

od ponad roku robię prawo jazdy i nie mogę go skończyć :/ , zacząłem je robić na "starych" zasadach ale gdy skończyły mi się wyjeżdżone godziny to zawiesiłem dalsze kontynuowanie robienie prawka ... , teraz od początku roku usiłuję dokończyć robienie prawa jazdy , ale jest cholernie ciężko :( , za cholerę nie mogę rozumieć tych nowych pytań ;/ macie jakąś radę jak mógłbym na luzie zaliczyć teorie ?
  • 0