Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Samsung / Fuji / Canon - co wybrać?

canon fuji samsung wybrać

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 van-reiv

van-reiv

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 545 postów
Reputacja: 37
Dobra

Napisano 08 listopad 2011 - 09:51

Witam,

Proszę o pomoc w wyborze aparatu cyfrowego.

Dołączona grafika

Jakiś czas już się przymierzam, czytam o nich itd, ale nie mogę się zdecydować, więc proszę o opinię.

Zastanawiam się pomiędzy:
1) Samsung WB5500
2) Fuji Finepix S3300
3) Canon SX130IS

Proszę o podanie za i przeciw tym modelom, ewentualnie podajcie jakieś inne modele aparatów w podobnym przedziale technicznym i cenowym.
  • 0

#2 Ekspert-Lucas24.pl

Ekspert-Lucas24.pl

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 16 listopad 2011 - 09:51

Jednym słowem chcesz kupić zaawansowany aparat kompaktowy. Spośród tych które podałeś zastanowił bym się na Fuji oraz Samsungiem. Samsunga kiedyś posiadałem i byłem z niego zadowolony więc mogę Ci go polecić bez zastanowienie. Poczytaj proszę o Fuji S4000 może ten aparat bardziej cie zaciekawi.
  • 0

#3 van-reiv

van-reiv

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 545 postów
Reputacja: 37
Dobra

Napisano 19 luty 2012 - 08:53

Dzięki za odpowiedź. Wybrałem trochę inny model niż pisałem, ale wystarczający jak dla mnie, a mianowicie Fuji AX300 - narazie super zadowolenie. Cena + jakość zadowalająca !

Niestety po zrobieniu kilku fotek rozczarowanie masakryczne !! Stabilizacja obrazu beznadziejna. Zdjęcia w pomieszczeniach przy sztucznym świetle strasznie po naświetlane. Jakość dźwięku w filmach też pozostawia wiele do życzenia :/
Na szczęście już go się pozbyłem. Kupiłem używanego Canona A1100 - pełne zadowolenie i setki zdjęć już zrobione :)
  • 0