Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Co fotografujemy?

fotografujemy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 norbert88

norbert88

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Reputacja: 21
Dobra

Napisano 17 listopad 2010 - 09:30

spory czas temu uwielbiałem fotografować sportowe samochody, teraz jakoś tam pasja mineła mi, fotografowałem wszystko, szukając tego ulubionego dla mnie tematu i w sierpniu odkryłem że najbardizej lubie jednak fotografować ludzi ;) zwłaszcza robić sesje w plenerze
  • 0

#22 rethh

rethh

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 18 listopad 2010 - 09:04

ja mam wczute na makro foty. Potem podziwiam. Nawet głupią mrówkę obcykam. Taka mania :)
  • 0

#23 J111

J111

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
Neutralna

Napisano 03 grudzień 2010 - 06:53

Fotografuje przyrodę-krajobrazy
  • 0

#24 Guest_guildford_*

Guest_guildford_*
  • Guests

Napisano 24 grudzień 2010 - 11:57

landszafty, ludzi, architektura
  • 0

#25 bolilol88

bolilol88

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 24 grudzień 2010 - 01:44

Przyroda, ludzie
  • 0

#26 GPM69

GPM69

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 27 grudzień 2010 - 08:39

Ja głównie fotografuję moją rodzinkę, ale moim marzeniem jest wycieczka na jakiś wspaniały Air Show i fotografowanie tam cudownych samolotów ;-)
  • 0

#27 dd33

dd33

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 27 grudzień 2010 - 09:06

Kiedyś uwielbiałam makro, ale ostatnio odkryłam, że fotografia ludzi też może być ciekawa.
  • 0

#28 Hary5555

Hary5555

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 05 styczeń 2011 - 01:33

Fotografuje to na co przyjdzie mi ochota, ostatnio na weselu fajnie było...
  • 0

#29 sportowiec

sportowiec

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 09 styczeń 2011 - 05:19

Fotografuję ludzi,przyrodę i zwierzęta.
  • 0

#30 mortinio

mortinio

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
Neutralna

Napisano 12 styczeń 2011 - 01:28

Moją pasją również jest fotografowanie, fotografuję głównie przyrodę :)
  • 0

#31 Sinthia

Sinthia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: -20
Kiepska

Napisano 12 styczeń 2011 - 11:22

Zdecydowanie ludzi, są dla mnie najciekawszymi obiektami ^^
  • 0

#32 isiafisia

isiafisia

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 13 styczeń 2011 - 02:59

Witam...Ja sie dopiero ucze i przez to biedni sa wszyscy domownicy;)))no i najblizsi znajomi ktorzy maja swoje prywatne sesje;))
  • 0

#33 M I R C O

M I R C O

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Neutralna

Napisano 17 styczeń 2011 - 12:10

To podobnie jak ja, ale tak całkiem serio to amatorskie rajdy samochodowe, zabytkowe samochody, KOBIETY:D , opustoszałe obiekty , również po przemysłowe :)
  • 0

#34 misiieeekk

misiieeekk

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 68 postów
Reputacja: 157
Bardzo dobra

Napisano 28 styczeń 2011 - 08:33

Jak dla mnie przyroda jest najpiękniejsza. Drugie miejsce zajmuje architektura a na ostatnim i najmniej interesującą rzeczą do fotografowania jesteśmy my. To jest mój gust.
  • 0

#35 kornellia

kornellia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 16
Neutralna

Napisano 17 luty 2011 - 02:03

Bardzo lubię fotografować ciekawe zjawiska i obiekty przyrodnicze. Ciekawe zdjęcia są też podczas koncertów. Ogólnie zajmuje się fotografią artystyczną. :)
  • 0

#36 bombowcakierowca

bombowcakierowca

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 18 luty 2011 - 04:18

Właściwie podobnie jak większość z was, fotografowałem do tej pory co ciekawsze fragmenty życia, poczynając od imprez w gronie przyjaciół aż po dokumentacje fotograficzne robót jakie wykonuje. Do niedawna nie zwracałem za bardzo uwagi na to w jaki sposób podchodze do tematu i gdyby nie to, że przyszło mi wydać dość pokaźną sumkę na album obrazujący jedną z ważniejszych imprez w życiu, to zapewne w dalszym ciągu żyłbym w błogiej nieświadomości istnienia zagadnienia fotografii artystycznej.

Jako że wysokość wynagrodzenia fotografów okolicznościowych wydawała mi się niewspółmierna do wykonanej pracy, postanowiłem sprawdzić na wlasnej skórze ileż to faktycznie pracy wklada się w ramkę z kolorowym obrazkiem.

Przyznaje się! Byłem totalnym ignorantem :) Fotograf który zna sie na swojej robocie musi być przede wszystkim cierpliwy (choćby jeśli wziąć pod uwagę kaprysy obiektów) i innowacyjny (bo zdjęcia zachodów słońca czy liści z kroplą wody to już nic imponującego). Musi tez wykazac się dobrym refleksem (bo obiekt nie będzie czekał na fotografa).

Wracając do tematu :) mamy teraz Luty i pogoda nie bardzo sprzyja dobrej fotografii, ale najchętniej fotografuje ruch. Moja mała cyfrówka już przestała wystarczać na rozwijającą się fascynację wiec zainwestowałem w lepszy sprzęcik. Do ruchu chce dołożyć zabawę z kolorem i ostrością. Z niecierpliwością czekam na lepsza pogodę (nawet zimową) żeby do wszystkiego dodać grę światła.

Podsumowując :) nie jest ważne co się fotografuje, bo wszystko potrafi zaciekawić odpowiednio ujęte w kadr, ważne żeby przy fotografowaniu dobrze się bawić!

Pozdrawiam odkrywców świata fotografii!!
  • 0

#37 folharth

folharth

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 21 luty 2011 - 12:54

Wydarzenia sportowe , samoloty , architektura.
  • 0

#38 Vetka

Vetka

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 503 postów
Reputacja: 1501
Świetna

Napisano 18 sierpień 2011 - 10:49

Najczęściej auta, naturę (zarówno martwą jak i tą ożywioną), krajobrazy.
  • 0

#39 cezary7946

cezary7946

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 30 listopad 2011 - 10:26

Ja mieszkam na Mazurach. Więc mam bzika na robieniu zdjęc jeziorom z różnymi ujęciami chmur. Najpiękniejsze zdecydowanie wyszły mi gdy był zachód słońca oczywiście ;) Ale poza tym piękne są zdjęcia gdy jest jeszcze przed deszczem i te wielkie potężne chmury w połowie szare a w połowie białe wiszą dosłownie nad jeziorem. Dosłownie bajka ;)
  • 0

#40 gregor87gg

gregor87gg

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 573 postów
Reputacja: 53
Dobra

Napisano 01 grudzień 2011 - 11:14

Ja lubię fotografować zabytkowe budynki i miejsca:cool:. Mieszkam w górach więc fotografuje także góry i ich piękno:) Jak jestem w mieście które ma wiele zabytków, które można zwiedzić i obfotografować to nie oszczędzam miejsca na karcie do robienia zdjęć;P. Lube robić zdjęcia, to moja pasja. Mam cyfrówkę ale muszę kupić lepszy sprzęt do fotografowania]:-)
  • 0