Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Mentor do zarabiania przez internet

kryptowaluty doge buxy surfbary hyip hyipy mentor reffback

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 gorasp

gorasp

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 25 sierpień 2017 - 07:39

Witam, z chęcią zostanę mentorem kilku osób, ze swojej strony gwarantuje:
- Same sprawdzone faucety (obecnie lista od najwyżej nagradzanego do najniżej, jak zbiore minimum 10 aktywnych adeptów stworzę "rotator" bez reklam).
- Porady w zakresie inwestycji w inne krytpowaluty.
- ReffBacki (oferuje mało spotykaną rzecz, mianowicie, po dogadaniu się mailowo, zliczam reffa z każdego programu i wypłacam kiedy tylko masz ochotę! Stan "kont" poszczególnych "adeptów" wysyłam co tydzień na maila, oferuję również reffback z buxów, autosurfów i wielu wielu innych.
- Porady w zakresie zarabiania w internecie na wiele innych sposobów (m.in hyip i wiele innych).

Jedyne czego oczekuję od Ciebie w zamian to to, że wejdziesz z mojego refa.

Witam, z chęcią zostanę mentorem kilku osób, ze swojej strony gwarantuje:
- Same sprawdzone faucety (obecnie lista od najwyżej nagradzanego do najniżej, jak zbiore minimum 10 aktywnych adeptów stworzę "rotator" bez reklam).
- Porady w zakresie inwestycji w inne krytpowaluty.
- ReffBacki (oferuje mało spotykaną rzecz, mianowicie, po dogadaniu się mailowo, zliczam reffa z każdego programu i wypłacam kiedy tylko masz ochotę! Stan "kont" poszczególnych "adeptów" wysyłam co tydzień na maila, oferuję również reffback z buxów, autosurfów i wielu wielu innych.
- Porady w zakresie zarabiania w internecie na wiele innych sposobów (m.in hyip i wiele innych).

Jedyne czego oczekuję od Ciebie w zamian to to, że wejdziesz z mojego refa.

Napisz a napisze do Ciebie, nie pożałujesz ;)

Nie zmarnuje Twojego czasu, opisy stron wysyłam Ci od razu z dowodem wypłaty ;)
Nie wciskam subskrypcji, ani zakładania kont w banku. Szanuje Ciebie, więc Ty uszanuj mnie i nie pisz jeśli nie jesteś zainteresowany.

• 0