Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak znaleźć hobby?

hobby znaleźć

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 mariolka6

mariolka6

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 11 sierpień 2011 - 08:41

Moja koleżanka też szukała i znalazła dzięki
kursyhobby.pl
:)
  • 0

#22 Vetka

Vetka

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 504 postów
Reputacja: 1502
Świetna

Napisano 12 sierpień 2011 - 02:15

Zazdroszczę osobom, które mają wiele pasji, potrafią znaleźć szybko sobie jakieś hobby, zajęcie do wykonywania w wolnym czasie. Jestem zwolenniczką zasady, że trzeba spróbować wszystkiego, aby przekonać się co nam najbardziej odpowiada (no chyba, że jesteśmy całkowicie pewni, że dane hobby nam totalnie nie odpowiada). Kiedyś na pewno trafi się te "coś" co nas zainteresuje na dłużej. Skoro lubisz czytać książki, to może kolejna pasja też jest jakoś z tym powiązana?
  • 0

#23 Sebol20

Sebol20

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2827 postów
Reputacja: 590
Bardzo dobra

Napisano 12 sierpień 2011 - 06:25

Ja znalazłem to co lubię. Sport oczywiście oglądać i uprawiać, także komputery, gry i wszystko co z tym związane. Myślę, żeby znaleźć hobby trzeba poprostu robić to się lubi.
  • 0

#24 DragonElite

DragonElite

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 57 postów
Reputacja: 28
Dobra

Napisano 15 sierpień 2011 - 02:10

Niekoniecznie hobby musi rozwinięciem naszych zainteresowań, ja będąc nad morzem, poszedłem raz dla zabawy jeździć konno, bardzo mi się spodobało chodziłem przez cały urlop, a teraz może u siebie będę chciał rozwijać moje raczkujące hobby.
  • 0

#25 RichieP

RichieP

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 1350 postów
Reputacja: 12
Neutralna

Napisano 16 sierpień 2011 - 11:26

Jednym z moich hobby jest analizowanie meczów piłkarskich, także trochę obstawiam u buka, więc można tez trochę zarobić ;)
  • 0

#26 preclowo

preclowo

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 29 wrzesień 2011 - 10:23

mhm jest dużo opcji. Fajnym hobby jest na pewno aktywność. Osobiście polecam wspinaczkę ściankową albo taniec, narty, żagle. Zależy co lubisz. Nie zgadzam się z Zuzanką. Nie wszyscy od razu wiedzą co ich kręci i dlatgeo trzeba próbować i szukać. Może napisz czego już spróbowałeś i dlaczego Ci nie odpowiadało. Mi też się wydawało że mam słomiany zapał, a to po porstu nie było to :) Powodzenia
  • 0

#27 Jacek-Filefox

Jacek-Filefox

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 61 postów
Neutralna

Napisano 30 wrzesień 2011 - 05:17

na sile hobby nie znajdziesz. trzeba po prostu paru rzeczy poprobowac i sprawdzic w czym sie najlepiej czujesz, co cie kreci
  • 0

#28 bevil

bevil

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 23
Dobra

Napisano 23 listopad 2011 - 11:35

jak dla mnie to wygląda tak że hobby bierze się stąd że próbujesz wielu rzeczy - jedno ci się spodoba, inne nie. ja często zmieniam hobby - średnio co parę lat, bo zwyczajnie mi się nudzi. a to o czym piszesz to może bardziej coś jak pasja - też zazdroszczę ludziom, którzy ją mają :D

a z ciekawych rzeczy to sam ostatnio zacząłem strzelać z łuku ;)
  • 0

#29 madkapolka

madkapolka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19 wrzesień 2019 - 12:48

Próbuj wszystkiego. Może jakiś talent masz ? Możesz np projektować sukienki takie jak Zoozoola  https://zoozoola.com/

• 0