Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jakie studia wybrać??

enerhetyka politechnika wrocławska studia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dj_Nicolas

Dj_Nicolas

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 07 lipiec 2011 - 01:47

Siema
Jak napisałem w temacie mam problem w decyzją, na jakie studia wybrać. Jestem tego rocznym maturzystą i zdawałem maturę z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowo pisałem fizykę na poziomie roz. Zastanawiam się nad studiowanie Energetyki specjalność cieplna i jądrowa na Politechnice Wrocławskiej a inż. Naftową i Gazowniczą (tutaj nie wiem którą specjalność wybrać, są trzy: Wiertnictwo naftowe, Inżynieria naftowa, Inżynieria gazownicza) na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Czy ktoś z was może studiuje na tych uczelniach, albo na tych kierunkach i mógłby mi pomóc w podjęciu decyzji??
Z góry dziękuje za odpowiedź.
  • 0

#2 dymek20x

dymek20x

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 58 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 09 lipiec 2011 - 02:00

Nie studiuje na żadnych z tych uczelni radziłbym po forach tych uczelni poszperać .Ale tak z nazwy to bym Inżynieria gazownicza wybrał . Popyt na gaz rośnie a jeśli z tymi łupkami wypali to polsce będzie potrzeba wielu takich specjalistów
  • 0

#3 kleopatraxx

kleopatraxx

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 27 lipiec 2011 - 04:16

Energetyki specjalność cieplna i jądrowa
  • 0

#4 kkraik

kkraik

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
Neutralna

Napisano 27 lipiec 2011 - 06:40

jak dla mnie to powinieneś wybrać to w czym się lepiej czujesz lub co cie bardziej interesuje bo później chodzić do pracy bo trzeba to jest lipne rozwiązanie a niestety wiele się na takie coś decyduje a później marudzą... no ale cóż indywidualna sprawa ja tam wole robić to co lubię niż to co trzeba a chyba z tych studiów to i tak znajdziesz prace jak nie w Polsce to gdzieś indziej biorąc pod uwagę że generalnie teraz jest zapotrzebowanie na inżynierów
  • 0

#5 Bhancor

Bhancor

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 66
Dobra

Napisano 27 lipiec 2011 - 08:03

Jeśli chcesz zapierdzielać :P całe życie w inżynierii to wybierz ten kierunek, ktoś to musi robić bo z tego kraju wyjdzie kupa. I nie wyjeżdżaj za granice choćby ci oferowali miliony jeśli jesteś polakiem, jeśli nie jedź sobie. Wszyscy za niedługo wyjadą z tego kraju i zostanę ja sam spamiący to forum :D Nie chciałbym tego.
  • 0

#6 mariolka6

mariolka6

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Neutralna

Napisano 28 lipiec 2011 - 07:33

Mój znajomy z Krakowa był na Górnictwie podziemnym w AP Edukacja :) Bardzo szybko go zatrudnili :)
  • 0