Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak poprawić wzrok ?

poprawić wzrok

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#41 smarti85

smarti85

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 103 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 03 sierpień 2011 - 03:50

Okulista Ci pomoże
  • 0

#42 -HakerDominik-

-HakerDominik-

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
Reputacja: 39
Dobra

Napisano 03 sierpień 2011 - 06:18

ja polecam ćwiczenie wzroku przez:
1. Patrzenie na przemian na bliskie i dalekie przedmioty.
2.Robienie oczami ósemek.
  • 0

#43 alchemia40kr

alchemia40kr

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 04 sierpień 2011 - 09:37

Kiedyś był program w Polsacie o krakowskiej klinice, która zajmuje się laserową korekcją wad wzroku. Mają najnowocześniejszy sprzęt w Polsce. Moja znajoma zdecydowała się i jest zachwycona. Pozbyła się okularów ,widzi ostro. Świetni lekarze, miła obsługa. Firma nazywa się INTEROFTALMIKA. tel 012-6551467, 509813904
  • 0

#44 forumowicz23

forumowicz23

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
Neutralna

Napisano 08 sierpień 2011 - 03:44

Też właśnie słyszałem o tej klinice ale nie jestem w stanie nic o niej powiedzieć, ponieważ nie byłem
  • 0

#45 boleklolek4v

boleklolek4v

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 49 postów
Neutralna

Napisano 18 sierpień 2011 - 02:22

ja siedzialem duzo przed pc i o dziwo sie poprawil ;p
  • 0

#46 gnago

gnago

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 52 postów
Reputacja: 28
Dobra

Napisano 07 wrzesień 2011 - 05:48

Hm metoda Batesa jest dobra wyrabia wzrok i... cierpliwość. Okulary ajurwedyjskie, coś dla bardziej leniwych a obawiających się lasera, oduczają oczy od lenistwa i przywracają właściwe napięcie gałkom ocznym.

Stosowałem obie, ale brak mi cierpliwości to skorzystałem z korekcji laserowej . !0 lat temu i dobrze jest , dla utrzymania efektów poczytam czy pooglądam tv w okularach ajurwedyjskich i tyle.

A w początkowym okresie wady , radziłbym odpuścić sobie......., właściwy wypoczynek bez zbędnych bodźców przez tydzień w ciemności przywraca właściwy wzrok i słuch. Jaskinia, komora derywacyjna byłaby lepsza ale niektórzy wysiadają psychicznie.
Tą ostatnią zalecam co bardziej zaciętym w poglądach forumowiczom jak i naszym politykom z Jarosławem na czele
  • 0

#47 dentix8

dentix8

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 42 postów
Neutralna

Napisano 08 wrzesień 2011 - 02:26

jesc marchew witamina A . uzywac kropli nawilzajacych
  • 0

#48 anisocoria

anisocoria

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
Reputacja: 89
Dobra

Napisano 09 wrzesień 2011 - 05:51

Widzę, że metoda Batesa nie cieszy się tu zbytnim uznaniem, szkoda... ale co prawda to prawda - wymaga ona cierpliwości. Ale dla leniuszków też znalazłam coś ciekawego. :green: Jest to nalewka tybetańska, prosta w przygotowaniu, a składniki są łatwo dostępne: czosnek i spirytus. Nie stosowałam tej nalewki, więc nie gwarantuję skuteczności, ale przeglądając inne fora, można spotkać się z przychylnymi opiniami na jej temat i raczej ludzie są zadowoleni.

"Kuracja usuwa osady wapniowe, nadmiar tłuszczów. Usprawnia przemianę materii, wzmacnia i uelastycznia ścianki naczyń. Zapobiega problemom z krążeniem krwi i schorzeniom przewodu pokarmowego. Poprawia wzrok pamięć, uodparniana choroby wirusowe, przywraca skórze jędrność.

Ta cudowna mikstura odmładza wszystkie organy wewnętrzne, oddala sklerozę, świetnie obniża poziom cholesterolu we krwi. Oczyszcza nasz organizm z wszelkiego rodzaju toksyn, a wszystkie naczynia ze złogów cholesterolu, tłuszczu. Po kuracji czosnkowej naczynia te stają się bardziej elastyczne, mniej łamliwe.

Podana nalewka tybetańska potrafi poza tym skutecznie obniżać ciśnienie i poprawić wzrok, zachować jasny umysł i wspaniale wzmocnić organizm. Zapewnia siły, długą - młodość i dobre zdrowie. Zaletą tej nalewki jest jeszcze i to, że w czasie jej stosowania nie cuchnie się czosnkiem. A tego przecież każdy z nas tak bardzo się obawia..."

Fragment ze strony biogabinet.pl

Są przeciwwskazania odnośnie tej nalewki - odradza się ludziom z niskim ciśnieniem, arytmią, alergikom, uczuleniowcom, osobom z chorobą wrzodową, dzieciom do lat 12, osobom starszym. Jeśli kogoś zainteresuje ten temat bardziej, to najlepiej wygooglać sobie "nalewka tybetańska", poczytać i tam jest od razu szczegółowo wyjaśnione jak przyrządzać oraz w jaki sposób spożywać.

Pozdrawiam :)
  • 0

#49 Hatamoto

Hatamoto

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
Dobra

Napisano 10 wrzesień 2011 - 11:24

kolejne bzdury wypisujesz, ty chyba nigdy sie nie poddasz i nie zajrzysz do odpowiedniej literatury
  • 0

#50 anisocoria

anisocoria

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
Dobra

Napisano 10 wrzesień 2011 - 01:11

Człowieku... hahaha, już naprawdę nie wiem co mam odpisywać Tobie. Jak ja mam Cię poważnie traktować, sam niczego konkretnego nie podasz, a jedynie łazisz za mną i jęczysz, że bzdury piszę.

O nalewce tybetańskiej można sobie poczytać na wielu innych stronkach, ludziom pomaga, leczą lub łagodzą różne dolegliwości, oczyszczają się i wzmacniają, kto spróbował ten zadowolony, ale wystarczy wejść na precyla i tutaj.. ja nie wiem, ludzie czemu macie takie zamknięte umysły? Ech.. Może masz racje Hatamoto, niepotrzebnie się tu wysilam i fatyguję.
  • 0

#51 eXorcist

eXorcist

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
Reputacja: 15
Neutralna

Napisano 18 grudzień 2011 - 10:39

Coś na poprawę wzroku? hmm przede wszystkim to pójście do Okulisty :) a jeśli nie chcecie pogarszać wzroku to odsunięcie kompa :) słyszełm również ze na poprawe wzroku dobra jest witamina A więc zacznijcie jeść dużo marchewki :)
  • 0

#52 merkaba12

merkaba12

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
Reputacja: 85
Dobra

Napisano 19 grudzień 2011 - 10:45

jeżeli czosnek poprawia widzenie to chyba ze przez wpływ na żyły

Właściwości czosnku:
przeciwdziała zwapnieniu tętnic,
obniża poziom tłuszczu i cholesterolu we krwi,
obniża stężenie cukru we krwi,
powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych (wskazany przy osłabieniu wzroku na tle naczyniowym i tzw. chromaniu przestankowym),
  • 0

#53 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 02 styczeń 2012 - 12:38

czosnek obniża ciśnienie,i jeśli ktoś ma niskie,to mu wzrku raczej nie poprawi,ja ostatnio kupiłam w aptece preparat z czarną borówką,i naprawdą rewelacja,pomijając oddech po zjedzeniu w/wym.czosnku
  • 0

#54 Pawełłłł

Pawełłłł

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2790 postów
Reputacja: 678
Bardzo dobra

Napisano 02 styczeń 2012 - 12:58

Jak dla mnie jagody :) chociaż ... u mnie na wzrok nic nie pomoże wkońcu cały dzień przed kompem siedzę i gram w gierki czasem precyl :)
  • 0

#55 Ellander

Ellander

Trial Moderator

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów
Reputacja: 115
Dobra

Napisano 02 styczeń 2012 - 12:58

Ehh.. Mam podobny problem, szczególnie teraz gdy zaczynam nauki na prawo jazdy, byłem u okulisty i dostałem krople do oczu, jeżeli nie pomoże jakieś okularki słabe ale będę musiał nosić..
  • 0

#56 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 02 styczeń 2012 - 02:08

Jak dla mnie jagody :) chociaż ... u mnie na wzrok nic nie pomoże wkońcu cały dzień przed kompem siedzę i gram w gierki czasem precyl :)

ale okularki to pewnie nosisz?mam nadzieję,z antyrefleksem koniecznie
  • 0

#57 Elixia

Elixia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
Reputacja: 131
Dobra

Napisano 17 styczeń 2012 - 10:38

Ciekawy ten sposób z tej książki dr. Williama H. Batesa "Naturalne leczenie wzroku bez okularów". Ja niedawno zaczęłam nosić okulary/soczewki 0,5- to nie dużą mam wadę. Okulary są trochę niewygodne,. Chciałabym, żeby mój wzrok się polepszył. Może się uda dzięki tej książce;)
  • 0

#58 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 22 styczeń 2012 - 08:59

mało prawdopodobne,w dobie komputerów gdy ten wzrok bardzo 'eksploatowany'trochę ryzykowne ,ale to kwestia wyboru.Jak widać na ulicy co drugi człowiek w okularach,to chyba coś jest powodem:|
  • 0

#59 rsx12

rsx12

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
Neutralna

Napisano 30 grudzień 2014 - 10:42

miałem podobnie od długiego wpatrywania się w monitor,korzystam z okularów otworkowych,trochę więcej nt. tutaj

• 0

#60 Endru2

Endru2

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 76 postów
Reputacja: 17
Neutralna

Napisano 28 kwiecień 2015 - 01:59

Nie pozostaje nic innego, jak nosić okulary, lub soczewki.

• 0