Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak schudnac 0.5-1kg tygodniowo? Pomocy

pomocy schudnac tygodniowo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 lolexd1

lolexd1

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 12 czerwiec 2011 - 05:16

Moglby ktos powiedziec jak tego dokonac? :)
  • 0

#2 Hatamoto

Hatamoto

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
Reputacja: 89
Dobra

Napisano 12 czerwiec 2011 - 07:20

mniej jesc, wiecej sie ruszac
na pewno nikt nie powie ci niczego bardziej skutecznego i bezpiecznego
  • 0

#3 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 12 czerwiec 2011 - 08:02

żadnego pszennego pieczywa,słodyczy ,godzinka nawet nieforsownego spaceru i waga leci bez specjalnego katowania się
  • 0

#4 still87

still87

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 89 postów
Reputacja: 22
Dobra

Napisano 13 czerwiec 2011 - 10:19

Ładna pogoda to trzeba korzystać ;) Jeśli jesteś jeszcze w wieku, w którym ma się wakacje :P to rowerek, bieganie, cokolwiek byle ciągle się ruszać. Poza tym dieta (dużo owoców, ograniczyć tłuszcze), oczywiście bez przesady, bo jeść trzeba. Rano większe śniadania, obiad i mała kolacja.
  • 0

#5 lolexd1

lolexd1

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 13 czerwiec 2011 - 11:01

Czekam do wakacji i codziennie po 1-1.5h bede spacerowac + gimnastyka. Teraz to mniej mam wysilku bo ostatnie poprawy. Tylko 3km do szkoly i spowrotem :D
Mam pytanie co do jedzenia. Mam jesc to co zawsze tylko ze mniej czy same warzywa, owoce itp
  • 0

#6 waitforme

waitforme

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPip
  • 22 postów
Reputacja: 93
Dobra

Napisano 13 czerwiec 2011 - 04:26

Zależy co zwykle jadasz :P
Powyższe rady są bardzo dobre. Ogranicz białe pieczywo, makarony, tłuszcze, słodycze. Do pochrupania zamiast chipsów marchewka, zamiast soków woda z plasterkiem cytryny. Teraz masz wszystkie świeżutkie warzywa na wyciągnięcie dłoni więc możesz fantazjować z sałatkami. No i ruch. Na pewno się uda ;)
  • 0

#7 lolexd1

lolexd1

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Neutralna

Napisano 13 czerwiec 2011 - 04:45

A jeszcze mam dwa pytania:
Czy mozna jesc fete? Jest to dobry serek do kanapek ale jest on strasznie slony. Moze niekorzystnie wplynac na diete jak bede go jadl do kanapek?
Czy jedzenie tych samych warzyw w kolko tez moze cos spowodowac? Bo ogorkow i pomidorow to mam strasznie duzo. Sa one wedlug mnie dobre.
  • 0

#8 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 21 październik 2011 - 07:12

temat może trochę 'dawny'ale ciągle na czasie.Zrzucić kilogram to żaden problem ,wystarczy jeść mniej chleba,a więcej się ruszać.Feta ser dla smakoszy,najlepiej smakuje w różnych sałatkach:[;P
  • 0

#9 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 02 styczeń 2012 - 12:31

właściwie temat można 'podłożyć'pod życzenia noworoczne,postanowiłam z moim Maksem codziennie pobiegać,i z wagą żadnych problemów nie mieć:|
  • 1

#10 Pawełłłł

Pawełłłł

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2790 postów
Reputacja: 678
Bardzo dobra

Napisano 02 styczeń 2012 - 01:01

Ja tera robię szustkę weidera to mi brzuch zleciał i waga też mam 27 dzień ;)
  • 0

#11 oczekiwator

oczekiwator

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
Neutralna

Napisano 02 styczeń 2012 - 03:00

Wystarczy coś ćwiczyć: grać w piłkę albo siłownia. Dla mnie to recepty by być fit :D
  • 0

#12 Elixia

Elixia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
Reputacja: 131
Dobra

Napisano 12 styczeń 2012 - 10:23

Oczywiście ćwiczenia:) brzuszki jogging, pływanie itp nawet spacer dobrze Ci zrobi :P NO i oczywiście odpowiednia dieta: ciemne pieczywo zamiast jasnego, warzywa i owoce :) na pewno Ci pomoże! i pamiętaj nie wolno jeść na noc :P
  • 0

#13 daniel002d

daniel002d

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
Neutralna

Napisano 14 styczeń 2012 - 06:15

No ja chodziłem cały dzień głodny. Nie było łatwo, ale właczałem sobie film jakąś komedie albo co i zapominałem o głodzie, Na 6 nawpierniczałem się by na noc nie jeść i luzzz ;d
  • 0

#14 mrobert151

mrobert151

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 22 styczeń 2012 - 11:12

dieta jest najważniejsza; proponuję spróbować łatwej metody: jeść o połowę mniej niż dotychczas; do tego wskazany oczywiście ruch w każdej postaci
  • 0

#15 kiotekk

kiotekk

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 25 styczeń 2012 - 02:49

Polecam Wczasy odchudzające w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality, to przede wszystkim dobrze zbilansowana dieta owocowo warzywna, dieta niskokaloryczna i dieta proteinowa, a także zabiegi oraz duża porcja ruchu wspomagające skuteczne odchudzanie.
  • 0

#16 gnago

gnago

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 52 postów
Reputacja: 28
Dobra

Napisano 26 styczeń 2012 - 07:07

:PCiekawym i pożytecznym jest np wolontariat na placu budowy, trzeba tylko zbywać "śliniaków" chętnych do pomocy i wierzyć konsekwentnie w równouprawnienie. Sądzę że np: pomocnica brukarza potrafi summa summarum w ciągu tygodnia zrzucić nawet 10 kg mimo wilczego głodu w trakcie i po pracy. No i trzeba się liczyć z przyrostem masy mięśniowej i zanikiem tłuszczu pod skórą.;):green:
  • 0

#17 zaq1991zaq

zaq1991zaq

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 26
Dobra

Napisano 12 marzec 2012 - 02:43

Dla nie mających czasu i chcących schudnąć/ewentualnie żyć zdrowo polecam projekt DayBite(
http://www.daybite.com
). Darmowe, fajne i ciekawe rozwiązanie problemu fat or fit.
  • 0

#18 merkaba12

merkaba12

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 208 postów
Reputacja: 85
Dobra

Napisano 21 marzec 2012 - 08:23

jeść tylko kasze jaglana 3-4 kg mniej w tydzień
  • 0

#19 offensive16

offensive16

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
Reputacja: 58
Dobra

Napisano 21 marzec 2012 - 08:34

Na jak to co główne co musisz zrobić to znaleźć motywacje, a reszta przyjdzie sama. Warto ułożyć sobie plan dobrze zbilansowanej diety, to jest zaplanować sobie tygodniowy jadłospis i dołączyć do niego jakiś trening, bo bez ruchu to trudno. Najwazniejsze oczywiście śniadanie i nie opychanie się w ciagu dnia, zawsze lepiej spożywać małe ilości częściej niż raz na cały dzień się objesc.
  • 0

#20 sciba66

sciba66

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 28 maj 2012 - 07:31

Najlepszya metoda to jedzenie 4-5 posilöow dziennie w malych ilosciach z wykluczeniem oczywiscie potraw tuczacych,no i oczywiscie nie podjadac miedzy posilkami.Przydalby sie oczywiscie ruch na swiezym powietrzu,bo sama dieta nie wystarczy.
  • 0