Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Homeopatia

homeopatia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hatamoto

Hatamoto

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
Reputacja: 89
Dobra

Napisano 12 czerwiec 2012 - 09:57

W sumie to watpie aby byla choc jedna osoba co serio myslalaby ze homeopatia dziala, i inne naturalne metody niekonwencjonalne, jesli juz to raczej dla zartu tak uwaza, wiec nikogo nie powinienem urazic tym filmikiem :)

EDIT: zapomnialem dac link do filmiku

• 0

#2 Kcurek

Kcurek

Wielki pomocnik :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 3255 postów
Reputacja: 1840
Świetna

Napisano 13 czerwiec 2012 - 11:55

Wątpienie zabija :) Ja już nie wierzę - ja to wiem. Podobnie jak moja babci jestem tego żywym przykładem.
  • 0

#3 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 13 czerwiec 2012 - 12:14

nie wiem o jakim filmiku piszesz?a leczenie podobnego ,podobnym? dla mnie to czasy króla Cwieczka chyba:[
  • 0

#4 Hatamoto

Hatamoto

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
Reputacja: 89
Dobra

Napisano 13 czerwiec 2012 - 12:26

link w 1 poscie, zapomnialem go dodac.
  • 0

#5 *Archi8*

*Archi8*

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 73 postów
Reputacja: 18
Neutralna

Napisano 11 maj 2013 - 02:06

pozwolę sobie odkopać temat :P
mimo, że homeopatia wydaje się być nielogiczna i w ogóle jakaś taka szatańska to coś w tym jest.... Jako małe dziecko chorowałem na ciężkie zapalenie gardła i dróg oddechowych i nawet antybiotyk nie pomógł, a jak lekarz przepisał mi te leki homeopatyczne to żem wyzdrowiał. i to nie mogło zadziałać na zasadzie placebo, bo za mały byłem, żeby wiedzieć w ogóle co się dzieje.
  • 0

#6 Serotonina

Serotonina

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
Reputacja: 80
Dobra

Napisano 26 maj 2013 - 08:44

Homeopatia to rozcieczanie w wodzie leku tak? Pisze się ze woda ma pamieć i takie tam inne bzdury na ten temat. No cóż ja wam powiem na ten temat. Śmieszne jest to... ludzie różne rzeczy wymyśla żeby zarobić na naiwnych osobach. Tutaj mamy dobry przykład że nawet umia co niektórym wmówić że lek rozcieczony może pomóc w czymkolwiek. Są osoby które to potwierdzają że pomaga. Magia jest wszędzie...
  • 0