Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Rzucamy palenie

palenie rzucamy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 08 kwiecień 2010 - 05:19

Temat na czasie. To było moje postanowienie noworoczne. Póki co się trzymam bez fajki:)
Powodzenia innym!

no i jak tam z paleniem u Ciebie? dajesz radę?ja już prawie zapomniałam jak papieros smakuje,ale jakoś to się nie przekłada na kasę!
  • 0

#22 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 07 maj 2010 - 05:13

ja pierwszego czerwca rzucam fajki.wiem bedzie cieżko ale juz kiedyś rzuciłem na 2 lata

ale dlaczego zakładasz sobie jakieś terminy i postanowienia w czasie,zrób to juz teraz natychmiast,porozmawiaj sam ze sobą,ze swoja ambicją ,nie może być tak żeby nałóg rzadził nami,mnie się udało czego i Tobie zyczę
  • 0

#23 jamcio

jamcio

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 77 postów
Reputacja: 70
Dobra

Napisano 02 czerwiec 2010 - 05:22

Bardzo ułatwiają rzucenie palenia papierosy elektroniczne, które zabijają głód nikotynowy. Jest stosunkowo łatwo przejść na elektroniczne a potem całkiem rzucić.
  • 0

#24 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 02 czerwiec 2010 - 10:30

no ja nieskromnie powiem że się trzymam we wrześniu będzie rok,z perspektywy czasu zastanawiam się jak głupio z tym papierosem wyglądałam.Nawet na spotkaniach towarzyskich przy kawce czy piwku wcale mnie nie ciągnie,kiedyś to było obowiązkowe.Wiem że Tabex też skutecznie pomaga w walce z nałogiem:cool:
  • 0

#25 Sky_is_the_limit

Sky_is_the_limit

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 18 czerwiec 2010 - 07:30

Ja nie palę od miesiąca. Jest ciężko, ale coraz lepiej. Czuję że łatwiej mi wstać rano i ze organizm mi się oczyszcza. Postawiłam na rzucenie z dnia na dzień, bo ograniczenie palenia w moim przypadku nie dało rady. Rzucałam już 4 razy w tym roku. Ale dopiero teraz z dnia na dzień i póki co wytrzymałam najdłużej. Na początku pomagały mi plastry Niquitin na pierwszy stopień rzucania palenia.
  • 0

#26 wiórek

wiórek

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
Reputacja: 40
Dobra

Napisano 18 czerwiec 2010 - 08:35

a u mnie znowu z rzucaniem jest trudniej ;) pół roku nie paliłem, później jedna, druga impreza no i się na nich zapaliło 'okazyjnie'. Niestety to okazyjnie znowu przerodziło się w nałóg i co przerwę w szkole na fajkę idę. Choć jak się rozpoczną wakacje to się rzuci. Jak na razie się tak od dziś nie da, bo szkoła w moim wydaniu to bardzo stresujące zajęcie ;)
  • 0

#27 Guest_szpilka38_*

Guest_szpilka38_*
  • Guests

Napisano 23 czerwiec 2010 - 03:47

nie paliłam długo ,zdarzył się tak tragiczny dzień w moim życiu że zaczęłam od nowa palić i jakoś nie postanawiam sobie że rzucę, bo wiem że i tak nie wyjdzie
  • 0

#28 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 10 sierpień 2010 - 09:26

nie paliłam długo ,zdarzył się tak tragiczny dzień w moim życiu że zaczęłam od nowa palić i jakoś nie postanawiam sobie że rzucę, bo wiem że i tak nie wyjdzie

dlaczego od razu stawiasz się na przegranej pozycji?masz niskie poczucie własnej wartości.To wyświechtane zwalać na nieszczęścia,popatrz na to z boku,przemów do swojej ambicji.Mnie się udało/we wrześniu rok/i w zasadzie nie widzę siebie z papierosem w ręce/Powodzenia,!jak się uprzesz dasz radę,jestem pewna:cool:
  • 0

#29 Guest_Luka Wars_*

Guest_Luka Wars_*
  • Guests

Napisano 15 sierpień 2010 - 04:32

Popieram jamcio. Mój ojciec używał papierosów elektronicznych. Pomyślałem syf i kit, ale naprawdę działa. Warto wydać jednorazowo te 200 zł.
  • 0

#30 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 16 sierpień 2010 - 03:09

pomocne są również tabletki tabex,/na receptę/napewno w pierwszych dniach dla nałogowców,którym autentycznie trudno rzucić.Ponieważ nie są tanie ,a ja mam węża w kieszeni to udało mi się bez,życzę powodzenia wszystkim walczącym z nałogiem
  • 0

#31 crocco

crocco

Super Precylowicz

• Super Precylowicz
  • PipPipPip
  • 3614 postów
Reputacja: 979
Bardzo dobra

Napisano 16 sierpień 2010 - 07:58

Szpilka ,ty się nie daj .Ja przeżyłem niejedną tragedię i wyszedłem z tego bez papierosa.
Wiadomo,że w takich chwilach szukamy pocieszyciela,z którym można przez chwilę zostać sam na sam ale to nie musi być ani papieros ani alkohol ani narkotyk.
U mnie zawsze skutkowało słuchanie muzy w odosobnieniu i rąbanie drewna.Trzeba się wtedy na czymś wyżyć a nie na kimś.
  • 0

#32 Boss91

Boss91

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 904 postów
Reputacja: 705
Bardzo dobra

Napisano 19 sierpień 2010 - 11:35

Leczenie nałogu prochami jest tak samo skuteczne jak leczenie kaca piwem.
Na chwile pomoże ale jak odstawisz te nicorety i inne gówna to i tak ulegniesz.
Tak samo podchodzę do wszelkich "wspomagaczy" - znam kretynów co płaca od lat po 130 złoty za leki wspomagające odchudzanie a efektów nie widać...
Wszelkie takie leki to sukces ale ich producentów.
Jak ktoś chce rzucic palenie to wystarczy mu silna wola.
Siłą woli można góry przenosić, a jak ktoś nie potrafi wygrać z własnymi słabościami to jest ciotą i tyle.
  • 1

#33 waskos

waskos

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 4401 postów
Reputacja: 1900
Świetna

Napisano 19 sierpień 2010 - 12:22

Dziś 28 dzień jak nie palę :lol:
  • 0

#34 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 19 sierpień 2010 - 03:02

Dziś 28 dzień jak nie palę :lol:

brawo tak trzymać! masz moje wsparcie ,jestem pewna że dasz radę,wystarczy przemówić sobie samemu do rozumu,dla nikogo tego nie robisz.Dla otuchy dodam ,że przed rzuceniem papierosów miałam problemy z oddychaniem /chrapanie/teraz to samoistnie zniknęło więc naprawdę warto!
  • 0

#35 Acid88

Acid88

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 468 postów
Reputacja: 510
Bardzo dobra

Napisano 02 wrzesień 2010 - 07:27

Dziś mija miesiąc od mojego ostatniego papierosa, jest ciężko ale daje radę :)
  • 0

#36 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 02 wrzesień 2010 - 09:01

@Grajcz mam podobne zdanie ,wszystkie leki odchudzają owszem przedewszystkim kieszeń ,wiele można osiągnąć siłą woli.także @Acid88 trzymam kciuki ,dasz radę jestem pewna:cool:
  • 0

#37 Babcia Stasia

Babcia Stasia

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 1013 postów
Reputacja: 587
Bardzo dobra

Napisano 02 wrzesień 2010 - 09:07

Najlepszym sposobem na rzucanie palenia jest w ogóle nie próbować.. nigdy nie miałam papierosa w ustach. :cool:
  • 0

#38 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 03 wrzesień 2010 - 08:31

Najlepszym sposobem na rzucanie palenia jest w ogóle nie próbować.. nigdy nie miałam papierosa w ustach. :cool:

no to jesteś wybrańcem losu,my tu się wspieramy w walce bo to już sie stało ,mamy świadomość że nałóg zgubny i dość kosztowny na te czasy więc walczymy ,mam nadzieję że skutecznie;)
  • 0

#39 Acid88

Acid88

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 468 postów
Reputacja: 510
Bardzo dobra

Napisano 03 wrzesień 2010 - 10:25

@Acid88 trzymam kciuki ,dasz radę jestem pewna:cool:

No pewnie dam radę z jednego prostego powodu, dostałem w łeb od swojej dziewczyny za to że palę, kobieta mnie bije! :lol: Z resztą zamierzam wrzucać do skarbonki to co miałem wydać na pety zobaczymy ile tego się uzbiera do końca roku :)
  • 0

#40 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 05 wrzesień 2010 - 12:40

to da się łatwo wyliczyć ,jeśli wypalałeś paczkę dziennie /ok.10 zeta/do końca roku 4 miesiące 1200 zł.jak nic,brawa dla kobiety:lol:
  • 0