Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Rzucamy palenie

palenie rzucamy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#41 Acid88

Acid88

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 468 postów
Reputacja: 510
Bardzo dobra

Napisano 01 październik 2010 - 08:29

Jutro mijają dwa miesiące :cool: Ale tak mi się jarać chce że oczy wyłażą z orbit, a najwięcej paliłem jak coś robiłem, a roboty mam dużo ale daję radę :lol:
  • 0

#42 waskos

waskos

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 4401 postów
Reputacja: 1900
Świetna

Napisano 03 październik 2010 - 06:59

Jutro mijają dwa miesiące :cool: Ale tak mi się jarać chce że oczy wyłażą z orbit, a najwięcej paliłem jak coś robiłem, a roboty mam dużo ale daję radę :lol:

Acid, trzymajmy się i nie dajmy nałogowi. ja nie palę 2 miechy i tydzień i też mnie ssie ;D. Przytyłem 10 kg :[ i ciągle żuję gumę. Mam nadzieję, że przestanę żreć jak opas i żuć gumę. Pozdro i trzymam za nas kciuki :D
  • 0

#43 Acid88

Acid88

Precylowy Weteran

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 468 postów
Reputacja: 510
Bardzo dobra

Napisano 03 październik 2010 - 07:50

Acid, trzymajmy się i nie dajmy nałogowi. ja nie palę 2 miechy i tydzień i też mnie ssie ;D. Przytyłem 10 kg :[ i ciągle żuję gumę. Mam nadzieję, że przestanę żreć jak opas i żuć gumę. Pozdro i trzymam za nas kciuki :D

To co to będzie za rok? Fat boy haha. Ja ze szlugów na kawę się przerzuciłem, jak paliłem piłem jedną czasem dwie, teraz 3-4 dziennie. I nie mam problemów z tyciem co mnie bardzo cieszy ;D
  • 0

#44 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 03 październik 2010 - 09:27

27.09 minął rok /wow/nawet nie zauważyłam rocznicy,mam powody być z siebie dumna/ale bez przesady/to dla materialistów naprawdę duża zachęta,sporo kasy zostaje na koncie,warto z wielu powodów,zdrowotnych także:cool::cool:
  • 0

#45 xsuchyx

xsuchyx

Advanced Member

• Emeryt
  • PipPipPip
  • 2458 postów
Reputacja: 2933
Świetna

Napisano 30 listopad 2010 - 11:35

nie pale prawie 3 tydzien :P trzeba miec dobra motywacje :D
  • 0

#46 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 30 listopad 2010 - 04:16

nie pale prawie 3 tydzien :P trzeba miec dobra motywacje :D

trzymamy kciuki,jak masz dobrą motywację napewno dasz radę:lol:
  • 0

#47 Royal Hostel

Royal Hostel

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 01 grudzień 2010 - 03:06

Ja nigdy nie paliłem nałogowo ( tylko czasami do alkoholu) więc nie muszę niczego rzucać wiem za to że to czy rzucisz czy nie zależy w ogromniej mierze od twojego zapału, samokontroli i tego czy potrafisz zrobić coś z rękoma. Mój dziadek np. palił przez prawie 40lat czasami nawet 2-3 paczki dziennie i tak z dnia na dzień po wypaleniu jednego papierosa stwierdził że z tym koniec i zostawił paczkę z kilkunastoma papierosami na stole otwartą i nie ruszył żadnego już nigdy więcej, nie pali już ponad 10 lat. Moja mam natomiast po około 17-18 latach palenia rzuciła papierosy za pomocą specjalnej kuracji i nie pali już dobre 7-8lat. Także wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz rzucić.
  • 0

#48 kawka90

kawka90

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 24 grudzień 2010 - 09:27

JA zamierzam rzucić w od 1 stycznia. Mam nadzieję że się uda :)
  • 0

#49 LeeLooo

LeeLooo

Użytkowniczka

• Użytkowniczka
  • PipPipPip
  • 80 postów
Reputacja: 126
Dobra

Napisano 24 grudzień 2010 - 01:13

Nie palę od... Ponad miesiąca. Dobra motywacja :)
Ale też mi się dało we znaki i przytyłam, 4 kilo, choć mi się przydało :P Podejrzewam, że wiosna/lato i znowu wrócę do poprzedniej wagi, bo to zima to jeszcze gorzej, wiadomo :) Czlowiek zapuszcza tłuszczyk :D
A no i trzeba napomknąć - nie kusi mnie!
  • 1

#50 waskos

waskos

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 4401 postów
Świetna

Napisano 24 grudzień 2010 - 02:48

Gratulacje LeeLooo, tak trzymaj, za 2 dni minie mi 5 miesięcy jak nie palę :)
  • 0

#51 johnson69

johnson69

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 27 grudzień 2010 - 09:03

slyszeliscie o tabletkach champix?
  • 0

#52 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 27 grudzień 2010 - 12:40

słyszeliśmy o tabletkach Tabex,jak ktoś ma słabą motywację/wolę/własną to rzeczywiście są pomocne,w składzie chemicznym jest chyba troszkę środka pobudzającego,co wprowadza w stan podobny jak po wypaleniu papierosa.No ja nie palę 15 msc.i na początku zjadłam jedno opakowanie
  • 0

#53 waskos

waskos

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 4401 postów
Świetna

Napisano 02 styczeń 2011 - 01:49

Zkzuzanka, mój Boże, teraz już wiem dlaczego w reklamach kładą nacisk na czytanie ulotek. Toż moja droga, należało łykać tabletki a nie opakowanie ;D Witam w Nowym roku Zkzuzanka. Tak poważnie to ja bardzo dawno temu, jak na świecie jeszcze dinozaury żyły, kiedy po raz pierwszy rzucałem palenie, też się wspomagałem tabexem i bardzo sobie te tabletki chwalę. Teraz niestety są one dostępne tylko i wyłącznie na receptę, ponoć mają bardzo szkodliwe działąnie uboczne. Ja już ponad 5 miechów nie palę i cieszę się, że zkzuzanka 15. Trzymajmy się "niepalacze".
  • 0

#54 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 02 styczeń 2011 - 05:31

jestem lepsza ,we wrześniu minął rok,i prawie zapomniałam jak smakuje papieros,pewnie dlatego że tabex zjadłam z opakowaniem/Tobie też radzę/Chciałam założyć nowy temat w kwestii postanowień noworocznych,bo teraz chcę mówić tylko i wyłącznie prawdę a Ty?
  • 0

#55 waskos

waskos

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 4401 postów
Świetna

Napisano 03 styczeń 2011 - 07:06

To fajnie, że będziesz mówić prawdę. Ja jakoś nie muszę takiego postanowienia składać, bo mi się raczej nie zdarza kłamać!
  • -1

#56 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 03 styczeń 2011 - 02:16

ponieważ ja nie kłamię z zasady i dla wygody,to mogę takie deklaracje składać,jak mówię że nie palę to nie palę i już,robię to dla siebie.
  • 0

#57 waskos

waskos

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 4401 postów
Świetna

Napisano 03 styczeń 2011 - 07:03

Nie bardzo rozumiem czemu się pienisz, w powyższych postach zaprzeczasz sama sobie, w ogóle nie wiem o co ci chodzi, na jakiej podstawie twierdzisz, że ja kłamię? Weź wyluzuj. Jeżeli chodzi Ci o żarcik z opakowaniem, to gratuluję poczucia humoru.
  • 0

#58 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Świetna

Napisano 04 styczeń 2011 - 05:14

ależ proszę cię,żle mnie czytasz,poczucie humoru mam doskonałe,od razu złapałam,/chociaż ?sama nie wiem ,jestem blondynką/mam dystans do tego co piszę!życzę wytrwałości w rzucanie nałogu,i sorry jeśli poczułeś się obrażany;D<cmok>
  • 0

#59 Rraddo

Rraddo

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 05 styczeń 2011 - 08:00

Ja nie potrafię rzucić. Mam zbyt silną wolę, poprostu tak silną że ona robi ze mną co chce. Ale teraz chyba będę zmuszony ze względów finansowych.
  • 0

#60 waskos

waskos

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 4401 postów
Świetna

Napisano 05 styczeń 2011 - 10:04

Ja myślałem, że Twoja silna wola polega na tym, że postanowiłeś nie rzucać palenia i przy tym trwasz ;D:D
  • 0