Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Telefon w pre-paidzie

prepaidzie telefon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 22 luty 2011 - 02:25

Ja załadowałem dopiero dziś, także się cieszę z tego przedłużenia promocji :) Zawsze to więcej czasu na wykonywanie połączeń, chociaż teraz konto w Heyah i tak mam aktywne do końca listopada. A znając życie w okolicach wakacji pojawi się kolejne podwójne i znowu zainkasuje jakąś sumkę x2 :f
  • 0

#22 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 22 luty 2011 - 10:05

A korzystasz już z pakietu internetowego? Jeśli ktoś dużo surfuje po internecie korzystając z komórki to może sobie teraz znacznie koszty obniżyć, zwłaszcza, że do wykorzystania są środki z podwójnego doładowania.
  • 0

#23 katmani

katmani

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Neutralna

Napisano 23 luty 2011 - 09:23

Ja korzystam z takiego pakietu w Tak Taku. Świetna rzecz, bo nie ma limitu transferu danych. Mam pewność, że przez całe 30 dni nie zapłacę za internet więcej niż 9,08 zł.
  • 0

#24 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 23 luty 2011 - 11:10

A do czego głównie używasz internetu w komórce? Mi potrzebny jest tylko od czasu do czasu i z reguły nie płaciłam za niego więcej niż kilka złotych, ale chyba przetestuje ten pakiet, skoro teraz dają 25 mb za darmo na start.
  • 0

#25 katmani

katmani

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Neutralna

Napisano 24 luty 2011 - 02:03

Głównie do ściągania poczty, Facebooka i kilku innych drobniejszych rzeczy. Z pakietu internetowego w Tak Taku schodzi mi miesięcznie jakieś 70-90 MB, więc nawet nie mam szansy na włączenie się lejka.

Przetestuj sobie ten pakiet w Heyah. Najlepsze w nim jest to, że nie ma limitu transferu danych i opłata jest sztywna. Nie zapłacisz za neta więcej niż za aktywację pakietu, czyli 9,08 zł.
  • 0

#26 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 534 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 25 luty 2011 - 02:32

Słuchajcie... apropo tematu... jak to jest z otrzymaniem nowego telefonu w Tak-tak Fonie. Kiedy już się wypełni okres aktywności, a do końca umowy pozostało np. 8 miesięcy, to można już liczyć na nową komórkę od Tak-taka?
  • 0

#27 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 08 marzec 2011 - 11:06

Nie wiem jak jest w TT, ale w Heyah w ofercie 'telefon bez związku' przez rok doładowujesz konto jak zwykły prepaid, a później możesz sobie wybrać nowy telefon w atrakcyjnej cenie. Większość jest już od 1 zł i chyba tylko Samsung Wave 533 jest droższy, ale również tańszy niż u konkurencji.
  • 0

#28 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 13 marzec 2011 - 11:08

Dokładnie w telefonie bez związku większość telefonów można mieć za 1zł- jestem na bieżąco, bo właśnie wybieram jakiś model dla siebie. Najdroższy jest w tej chwili Samsung Wave 533,ale jest to też najbardziej zaawansowany model w ofercie. Ofertę telefon bez związku można aktywować do 31.kwietnia, więc czas goni, nie wiadomo czy zostanie przedłużona.
  • 0

#29 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 14 marzec 2011 - 12:09

Niby ten Wave droższy od pozostałych modeli, ale też ma więcej możliwości. Pod pakiet internetowy myślę, że idealny. Doszedł jeszcze pakiet smsów do wszystkich sieci, więc jego klawiatura QWERTY też się na pewno przyda.
  • 0

#30 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 14 marzec 2011 - 07:42

A jeśli komuś zależy na samym telefonie to może warto wziąć udział w jakimś konkursie? Widziałam na facebooku, że z okazji 7 urodzin Heyah można wygrać Nokię C3, a wystarczy tylko napisać wierszyk urodzinowy dla Ryśka lub zaśpiewać sto lat bądź inną urodzinową piosenkę.
  • 0

#31 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 15 marzec 2011 - 11:04

Wystarczy, albo i nie wystarczy :P Widzę, że walka o prezenty trwa i można wynaleźć nawet nowe talenty z tego konkursu :D Sam chyba spróbuję.. a nóż mi się uda wygrać telefon :f
  • 0

#32 katmani

katmani

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Neutralna

Napisano 16 marzec 2011 - 03:49

Telefonów do wygrania jest aż siedem, a nawet jeśli się nie uda, to na pocieszenie dają 777 podkładek pod kubek. Wymyśliliście coś? ja chyba jednak napiszę jakiś wierszyk z życzeniami dla kota Ryśka.
  • 0

#33 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 23 marzec 2011 - 11:02

Hehe, ten konkurs był tak popularny, że nawet Play z okazji swoich urodzin zgapił pomysł i na facebooku ogłosił się z podobnym :D Eh, żeby sami nie mogli wymyślić :P

wolny rynek ich sprawa

• 0

#34 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 23 marzec 2011 - 11:07

Oferta Heyah była dobra to ją od razu skopiowali zamiast wprowadzić coś nowego. Tak samo było przecież z akcją charytatywną, gdy Heyah zbierała na fb kasę na zwierzaki. Co nowego pojawi się w Heyah to trafia także do Playa, ale cóż, tak to już , gdy ktoś coś ciekawego wymyśli i osiąga z tego korzyści, chociaż ostatnio to zyskać mogli tylko użytkownicy, operator wyłącznie rozdawał prezenty.
  • 0

#35 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 30 marzec 2011 - 10:27

No nic nie zrobisz, tak jak PLANETA edytował.. wolny rynek, ich sprawa. To i tak nie zmienia faktu, że oferta Heyah jest atrakcyjniejsza, a na samych rozmowach międzynarodowych zaoszczędzam krocie.
  • 0

#36 atiye

atiye

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 230 postów
Neutralna

Napisano 30 marzec 2011 - 06:45

Play też nie ma złej oferty, zwłaszcza prepaid jest podobny do tego w Heyah, ale tak jak mówisz, dzięki tanim rozmowom zagranicznym i roamingowi można u nich sporo zaoszczędzić i ja też się tego trzymam. Poza tym Play nie oferuje w prepaidzie żadnych tanich telefonów, a to też jest czasami ważne.
  • 0

#37 Non_User

Non_User

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Neutralna

Napisano 31 marzec 2011 - 06:51

Złej nie ma, ale mnie osobiście bardziej odpowiada oferta Heyah. Jest wszystko w jednej taryfie, nie mam się osobiście do czego przyczepić, a i co dodać jest ciężko powiedzieć.
  • 0