Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nie ma ludzkiej mocy.

ludzkiej mocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 VeParadox

VeParadox

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 26 grudzień 2012 - 05:27

Całe te paranormalne gadanie to tylko ludzka wyobraźnia i nic więcej. Nie pisze tego jako zamknięty na inne doznania umysł, lecz jako człowiek który wiele w tym temacie przeszedł. Zaczynałem swoje dorosłe życie skupiając się na parapsychologi, psychotronice i tzw. czarnej magi. Miałem też to szczęście iż zaprzyjaźniłem sie z samym Bogiem. Poznałem prawdę. Możecie mi nie wierzyć, ale kiedyś wszyscy sie przekonacie o mojej racji... niestety to kiedyś to wasza śmierć.
  • 0

#2 Kcurek

Kcurek

Wielki pomocnik :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 3255 postów
Reputacja: 1840
Świetna

Napisano 27 grudzień 2012 - 04:57

Na razie istotnie Ci nie wierzę, zatem uzasadnij swoje racje już teraz. Skoro zaprzyjaźniłeś się z Bogiem, powiedz, jak to zrobiłeś. Pochwal się ;)
  • 0

#3 Diabeł

Diabeł

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 501 postów
Reputacja: 1714
Świetna

Napisano 27 grudzień 2012 - 05:30

Nie ćpaj tyle ;)

A tak na poważnie, to nikt nie wie co jest po śmierci, bo nikt stamtąd jeszcze nie wrócił.
  • 0

#4 Zboj

Zboj

Leśne bydle

• VIP
  • PipPipPip
  • 1602 postów
Reputacja: 1716
Świetna

Napisano 27 grudzień 2012 - 08:04

Jakaś propaganda, widzę:>
  • 0

#5 Railgun

Railgun

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 91 postów
Reputacja: 64
Dobra

Napisano 27 grudzień 2012 - 09:12

A tak ściślej to chodziło ci o moc ludzką czy nadludzką? I jaka to jest ludzka a jaka nadludzka? :green:
  • 0

#6 Sweetlady

Sweetlady

niezłomna

• VIP
  • PipPipPip
  • 126 postów
Reputacja: 751
Bardzo dobra

Napisano 28 grudzień 2012 - 07:26

hmmm..."Miałem też to szczęście iż zaprzyjaźniłem sie z samym Bogiem. Poznałem prawdę." cieeekaaawe...cieekaweeee...biorąc pod uwagę,że żonaty jesteś a tu: http://precyl.com/se...tml#post9642739
żonę ze Szpilką zdradzasz...ciekawe bardzo cóż to za prawda...aż mnie to gryźć zaczęło :P:P
  • 1

#7 adryg

adryg

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 03 styczeń 2013 - 06:50

HA Ha mieliśmy tu prawdziwego szaleńca!
  • 0

#8 Railgun

Railgun

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 91 postów
Reputacja: 64
Dobra

Napisano 07 styczeń 2013 - 09:13

Sprawa wygląda tak, że on również może mieć rację. Problem tylko w tym, że operuje pojęciami, które są nieostre i co do których tak naprawdę nie jesteśmy w stanie się porozumieć, bo nie wiemy co on ma na myśli dokładnie, wiemy tylko, co w stosunku do nich mamy na myśli my, a każdy z nas w stosunku do tamtych pojęć ma na myśli co innego. Więc właśnie z tych powodów tak naprawdę równie dobrze moglibyśmy udowodnić w tej kwestii to, że on ma rację, jak i to, że jej nie ma. ;)
  • 0