Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak polubić czytanie książek?

czytanie książek polubić

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 noutilus

noutilus

Nothing...

• VIP
  • PipPipPip
  • 3858 postów
Reputacja: 531
Bardzo dobra

Napisano 25 czerwiec 2013 - 02:21

Czytanie jest fajne ale tylko wtedy gdy ty dobierasz sobie według własnego gustu książki. Jeśli musisz czytać coś na siłę to wiadome że jest to bezsensowne i nigdy tego nie polubisz. Musisz po prostu czytać to co ci się podoba.
  • 0

#22 Kcurek

Kcurek

Wielki pomocnik :)

• Banned
  • PipPipPip
  • 3255 postów
Reputacja: 1840
Świetna

Napisano 25 czerwiec 2013 - 02:37

Nie da się polubić czytania, czytasz to lubisz nie czytasz, nie lubisz, to nic z tym nie zrobisz... tak mi się wydaje.

To tak nie działa :) Tak naprawdę grunt to odnalezienie interesującej tematyki. Czasem warto strzelić w jakiś konkretny tytuł, poznać styl pisarza, bohaterów itp., a dopiero wtedy stwierdzić, czy to mi się podoba. Czytanie może polubić każdy, tylko niestety nie każdy jest tego świadomy.
  • 0

#23 Izabela111

Izabela111

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 11 lipiec 2013 - 05:20

Przede wszystkim nie kojarzyć czytania z lekturami szkolnymi...
  • 0

#24 Olkuita

Olkuita

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 12 sierpień 2013 - 12:25

Zgadzam się z tym, że jak trafisz na interesującą książkę to nie będziesz mógł się oderwać od lektury. Mnie pochłaniają thrillery medyczne i inne tego typu książki - jak zacznę czytać to myślę tylko o tym co wydarzy się dalej. Lepsza rozrywka niż jakikolwiek film :).
  • 0

#25 e-darek

e-darek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16 kwiecień 2014 - 11:12

zależy jaką tematyke czytasz książek... też kiedyś nie lubiłem aż wziełem w rękę książki o tematyce której mnie interesuje - wtedy nie mogę się oderwać od czytania :)

• 0

#26 Irmi1980

Irmi1980

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16 kwiecień 2014 - 12:05

w szkole nie przepadałem za czytaniemm lektur ale trzeba było to sie czytało a teraz lubię czytać i czytam w moim przypadku czytać zacząłem ponieważ chciałem sie o sobie dowiedzieć więc siegnąłem po ksiązki z psychologii. Polecam lekturę

• 0