Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jakiego antywirusa używacie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
268 odpowiedzi w tym temacie

#261 kelob3

kelob3

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 25 kwiecień 2012 - 01:25

teraz Nod 32 ale mialem ponad rok Norton2011 i sadze ze jest najbardziej skuteczny.Ma super zapore i jest calkiem lekki dla kompa.
  • 0

#262 gregor87gg

gregor87gg

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 573 postów
Reputacja: 53
Dobra

Napisano 25 kwiecień 2012 - 03:29

z tego co pamiętam to Norton strasznie przymula kompa:goth:
  • 0

#263 koszu024

koszu024

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 18 maj 2012 - 05:57

Polecam Kaspersky'ego- posiadam pełną wersję i niestety trzeba się liczyć z kosztami
  • 0

#264 kmorski

kmorski

Przyjaciel Precyl.pl

• Precylek
  • PipPipPip
  • 481 postów
Reputacja: 3244
Świetna

Napisano 18 maj 2012 - 11:43

Nie warto bić pianę - ja, mam to, więc jest najlepsze? Reklama produktów ni jak ma się do wyników testów. Przyznaję, wkurza mnie wręcz sytuacja, gdzie zielonym userom, preinstalowuje się bezwartościowe pakiety antywirusowe. Dwa ostatnie znane mi przypadki to:
"Norton Internet Security 2012" , który w testach osiąga 20% i kompletne curiosum: "McAfee Internet Security 2011" - 2% (sic!) Obydwa przypadki z nowiutkich laptopów. Nazw nie podaję by nie robić [autocenzura] reklamy. A co wybrać?
Proszę bardzo, oto link do Matousec.com - stale aktualizowane testy pakietów. Są niezależni. Śledzę ich testy od lat i pamiętam wojny z producentami "cudów na kiju". Część z nich nawet zrozumiała swój błąd. Sam korzystam z pełnego pakietu Comodo - firewall, antywirus, przeglądarka na silniku chrome (używa tych samych dodatków). W komplecie jest jeszcze "darmowa pomoc ekspertów pod telefonem, gdybyś nie radził sobie z infekcją" Tej ostatniej funkcji nie instalowałem m. inn. z powodu bariery językowej (wymagany angielski). Niczego oczywiście nie sugeruję. Po prostu, zajrzyjcie do testów:

Results and comments - www.matousec.com

/do moderatora: jeśli błędnie zagnieżdżam link, to sorry. Nie nadążam za zmianami w regu/
  • 0

#265 felita

felita

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
Neutralna

Napisano 19 maj 2012 - 08:58

MSE plus dla większego bezpieczeństwa m.a.m. i zapora comodo..
  • 0

#266 Larst

Larst

Użytkownik

• Validating
  • PipPip
  • 12 postów
Neutralna

Napisano 14 listopad 2012 - 01:35

Ja używam AVG Free, jeśli chodzi o darmowe to jest to jeden z lepszych, biorąc pod uwagę, że mam także jeszcze zaporę Comodo oraz czasem przelecę komputer Hitmenem albo Emsisoft EmergencyKit nigdy nie miałem żadnych problemów, obecnie dobry jest także podobno Comodo Internet Securitty, jeśli chodzi o Komercyjne to tylko BitDefender, obecnie czekam na Polską wersje 2012, licencje już kupiłem i będę zamieniać właśnie na niego.
  • 0

#267 barber234

barber234

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13 czerwiec 2014 - 07:33

akutalnie mam Gdata. Wcześniej Kaspersky, Norton, Avast i wiele innych. Gdata jak na razie z tych wszystkich spisuje się najlepiej, na szczęście nie zamula, bo mam mało ramu i było obawy czy nie będzie wolno chodzić, jest ok

• 0

#268 rekininternetu

rekininternetu

Świeżak

• Świeżak
  • PipPipPip
  • 60 postów
Neutralna

Napisano 02 styczeń 2015 - 08:36

W przypadku płatnego to polecam AVG lub Nortona (edycja 2014 lub wyższa).

Użytkownik rekininternetu edytował ten post 02 styczeń 2015 - 08:39

• 0

#269 barber234

barber234

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20 styczeń 2017 - 04:28

używam g daty u siebie, testowałem rózne i darmowe i płątne ale ten zdecydowanie najbardziej mi przypadł do gustu, lekki, ma bardzo dobrą wykrywalnosć, lubię czasami sobie puścić dokłady skan szczególnie jak zdarzy mi się więcej rzeczy poinstalować i wtedy mam pewność że nie przypałętał się jakiś syf przy okazji

• 0