Skocz do zawartości

- - - - -

DVB-T z szybkim Internetem

dvbt internetem szybkim

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kuler_*

Guest_Kuler_*
  • Guests

Napisano 19 listopad 2008 - 12:48

Wprowadzenie naziemnej telewizji cyfrowej może mieć więcej plusów niż tylko poprawa jakości emisji programów telewizyjnych. Być może użytkownicy DVB-T będą mogli korzystać także z dostępu do Internetu.

Niemiecki Fraunhofer Institut für Offene Kommunikationssysteme rozpoczął testy Internetu w multipleksie DVB-T, korzystając z pasma do 18 Mbit/s, informuje serwis SatKurier.pl.

Jeśli testy zakończą się sukcesem, naziemna telewizja cyfrowa może być znakomitą alternatywą dla gospodarstw, które z powodów technicznych ograniczeń operatorów telekomunikacyjnych nie mogą korzystać z szerokopasmowego Internetu. Czy podobne rozwiązanie pojawi się także w Polsce?
  • 0

#2 wenmin

wenmin

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 24 grudzień 2008 - 02:33

ooooooooo to jest dobrym pomysłem
  • 0

#3 busi94

busi94

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
Reputacja: 291
Bardzo dobra

Napisano 24 grudzień 2008 - 05:38

lecz pewnie dla polski to jeszcze przez dobre 5lat będzie czarną magią :) ale mieć takiego neta hmmm ;) jeszcze gdyby ip było zewnętrzne normalnie luz śluz i orzeszki :)

Wesołych Świąt
  • 0

#4 skalunek

skalunek

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Neutralna

Napisano 28 grudzień 2008 - 08:03

Koledzy a czy przypadkiem aktualnie w Polsce naziemna telewizja cyfrowa nie działa w oparciu o połączenia internetowe? ;)
  • 0

#5 Matiusz130

Matiusz130

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 03 styczeń 2009 - 03:25

Nie wiem nie jestem w temacie ale taki internet to luksus! Jesli będzie to musze sobie taki wziąść
  • 0

#6 maniek111

maniek111

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Neutralna

Napisano 03 styczeń 2009 - 04:44

Poczekajmy do roku 2012 wtedy to właśnie nastąpi zmiana przekazu analogowego na cyfrowy, czeka nas wszystkich zmiana telewizorów.Te kineskopowe i te obecne plazmy i lcd też prawodpodobnie nie spelnią niezbędnych parametrów do odbioru DVB-T. Zastanawia tylko cisza wokół tematu, albo może w gabinetach decydentów temat jest wałkowany i dziwnie nie wiedząc skąd dnia 01.01. 2012r. na półkach sklepowych raptem pojawią się właśnie odbiorniki te o odpowiednich parametrach od "zaufanych" producentów. W temacie cisza tzn. niewiadomo co przyniesie te DVB-T.
  • 0

#7 gienio85

gienio85

Zbanowany

• Banned Users
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 16 luty 2009 - 10:44

W dobie kryzysu nie doczekamy się do 2012 tego internetu
  • 0