Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nazwa firmy.

firmy nazwa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Erfeur

Erfeur

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 21 listopad 2010 - 12:53

Witam wszystkich, na początku zaznacze że nie wiedziałem gdzie to wrzucić ale tu bedzie chyba pasować. A więc od dłuższego czasu interesuję się fotografią portretową portretową (plenerową i studyjną) oraz fotografią sportową... i mam zamiar zacząć może coś na tym zarabiać... wszystko jest do załatwienia i wogóle ale chodzi o to że nie mogę wymyślić sobie jakiejś odpowiedniej nazwy firmy,, oraz logo... I tu się zwracam do Was z prośbą... Gdyby ktoś z was miał nadmiar czasu i głowę pełną pomysłów, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w wymyśleniu tej nazwy, jeśli ktoś jest na dodatek uzdolniony w robieniu grafik też bym się bardzo cieszył :)

Pozdrawiam, i bardzo proszę o pomoc :)

Czy na tym forum ktoś chociaż czyta wątki? Czy to wszystko tak dla picu zrobione?
  • 0

#2 ember

ember

VIP

• VIP
  • PipPipPip
  • 294 postów
Reputacja: 246
Bardzo dobra

Napisano 23 listopad 2010 - 09:07

Double post! Tak ludzie czytają wątki, ale w momencie kiedy nikt nie jest Ci w stanie, albo nie chce pomóc to nie odpisuje. Całkiem normalne nie?
  • 0

#3 Sinthia

Sinthia

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: -20
Kiepska

Napisano 12 styczeń 2011 - 11:20

Mam taki sam problem, szukam nazwy dla firmy zajmującej się grafiką i fotografią. Coś prostego i krótkiego, kojarzącego się z tą dziedziną..
  • 0

#4 M I R C O

M I R C O

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 17 styczeń 2011 - 12:12

Nie widzę problemu, dla siebie już wymyśliłem to i Wam mogę pomóc, jak coś to piszcie. Pozdrawiam:)
  • 0

#5 misiieeekk

misiieeekk

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 68 postów
Reputacja: 157
Bardzo dobra

Napisano 28 styczeń 2011 - 08:32

PhotoCenter, ProPhotoSport, MyDreamPhoto, DreamPhoto, Pikczernia o to chodzi ??
  • 0