Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Strona o tematyce kulinarnej ;)

kulinarnej strona tematyce

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Tosban

Tosban

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 21 styczeń 2009 - 12:52

To moze zaczne od razu, sprawa jest prosta- zamierzam stworzyc strone o tematyce ogolno pojetej w temacie. Stron konkurencyjnych liczacych sie w tej dziedzinie jest zaledwie kilka, tak wiec mysle, ze cus z tego moze wyjsc:)
Celem tego tematu jest znalezienie kilku osob chetnych do wspolpracy- a konkretniej glownie zalezalo by mi na grafikach, aczkolwiek ktos od pomocy przy budowie stronie rowniez sie przyda;)
Oczywiscie jesli znajda sie uzytkownicy z zamilowaniem do sztuki kulinarnej rowniez serdecznie zapraszam do wspolpracy.

Co do mojej ogolnej wizji zawartosci strony... stawiam raczej na wlasne (oraz osob wspolpracujacych, rowniez z branzy gastronomicznej) doswiadczenie (praca w roznych restauracjach, technik-kucharz) niz na durne kopiowanie zdjec/przepisow/porad z internetu.. Oprocz tego jakis ranging restauracji w danym miescie itd. Pomysly mile widziane;)

Wszystkich chetnych zapraszam do udzielania sie w tym temacie.

A i jesli chodzi o domene i serwer.. serwer juz wykupiony, nad nazwa domeny wciaz sie zastanawiam, moze jakies propozycje?

GG- 1099105

Pozdrawiam
  • 0

#2 bigfester

bigfester

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 11
Neutralna

Napisano 21 styczeń 2009 - 10:18

witam!
chętnie sie do Ciebie przyłącze! nie jestem grafikiem ale lubię gotować i jest to mój zawód wyuczony.
Lubie poeksperymentować z "garami" i mam odrobinę doświadczenia.
polecam się Twojej uwadze jeśli jesteś wciąż zainteresowany.
krzysiek
ps. zamiescilem 1 post (jestem nowy) - sałatka z bananów!
  • 0