Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

TELEFON Z DUAL SIM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 stratos37

stratos37

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 29 grudzień 2013 - 11:15

Witam.Myślę nad zakupem telefonu z dual simem,gdyż taki potrzebuję-prosze o porade który wybrać?Dziękuję za sugestie.

• 0

#2 Cyr4x

Cyr4x

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
Reputacja: 159
Bardzo dobra

Napisano 14 styczeń 2014 - 09:28

Teraz najlepiej to raczej Sony Xperia M dual. Szału nima, ale to i tak niezły wybór w średnio-niskiej półce. Nie spotkałem się z jakimś wyższopółkowym dual-sim.

• 0

#3 ewita23

ewita23

Świeżak

• Świeżak
  • PipPipPip
  • 35 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 31 styczeń 2014 - 11:48

Witam.Myślę nad zakupem telefonu z dual simem,gdyż taki potrzebuję-prosze o porade który wybrać?Dziękuję za sugestie.

Miałam taki sam dylemat pół roku temu i wybrałam Prestigio PAP4500TDUO Black.

Dobry aparat, soft android 4.1 JB, dwie kamery, czytnik kart pamięci, łatwy root info jest na youtube, ma tylko za duży ekran FULL HD i nie jestem wstanie obsłużyć jedną ręką mam za krótkie palce ;-) no i bateria trzyma dwa dni z włączonym wifi, można skonfigurować kartę aero2 ładnie śmiga, jest bardzo szybki nie muli navi działa i łączy się po bluetooth z głośnomówiącym w samochodzie.

Aplikacje z rootem, superuserem, busybox, lucky patch do tego google mod i możesz mieć wszystko czego dusza zapragnie ;-).

Dobrego wyboru.

• 0

#4 barber234

barber234

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17 luty 2014 - 10:08

to zależy jaki masz budżet,na jakich parametrach Ci zależy, fajny i w miare niedrogi jest LG L5II w wersji z dual sim,bo jest też i bez. Telefonik robi niezłe zdjęcia, nie ma problemu z zacinaniem się aplikacji czy gier (nawet tych bardziej wymagających)

• 0