Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kobieta a zakupy

kobieta zakupy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Babcia Stasia

Babcia Stasia

Zbanowany

• Banned Users
  • PipPipPip
  • 1013 postów
Reputacja: 587
Bardzo dobra

Napisano 07 grudzień 2009 - 03:23

Bo my chcemy się Wam podobać, czy to takie dziwne? A Wy jeszcze narzekacie :P
  • 0

#22 Jones U-One

Jones U-One

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
Reputacja: 116
Dobra

Napisano 08 grudzień 2009 - 01:16

Najczęściej podobacie się nam bez zbędnych dodatków ;)
  • 0

#23 niebieskooka

niebieskooka

Super Moderator

• VIP
  • PipPipPip
  • 514 postów
Reputacja: 168
Bardzo dobra

Napisano 13 grudzień 2009 - 05:09

jest kasa są zakupy...nie lubię się katować i biegać po sklepach bez sensu...szkoda czasu...znam bardziej przyjemne miejsca do spędzania czasu
  • 0

#24 ManieczeKkK

ManieczeKkK

Aktywny Użytkownik

• Aktywny Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
Reputacja: 150
Bardzo dobra

Napisano 13 grudzień 2009 - 08:40

Nie ma psychologicznego wytłumaczenia dlaczego kobiety łażą na zakupy.Zapewne,żeby sobie poprawić humor.A kobiete da się zrozumieć.Może nie w 100%-ach,ale można ogarnąć dlaczego się na ciebie focha ^^

A wyjaśnisz mi dlaczego niekiedy faceci oglądają powtórki meczy po kilka razy??A mi się wydaje że dziewczyny chodzą po sklepach i przymierzają żeczy tylko po to, aby zrobić sobie parę fotek, a potem przed znajomymi poszpanować nowym ciuszkiem.A oni się łapią za głowę i myślą "ale ona zrobiła zakupy wydała pewnie więcej niż 10 tyś" :D
  • 0

#25 OrbitalMercury

OrbitalMercury

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 18 grudzień 2009 - 09:02

Kobieta a zakupy, hmmm...

Nie wnikałbym czemu niektóre tak się do zakupów garną, bo to ciężko dociec jaka to motywacja nimi kieruje, że butów, torebek, spodni, bluzek musi być po kilka(naście/dziesiąt), a nie po prostu kilka. Może dlatego, że każdy ładny ptak co jakiś czas zmienia pióra?

Ja natomiast jestem pełen podziwu jak długo potrafią po sklepach chodzić i przeglądać towar. Godzinami. Wiem, bo czasem chodzę z żoną ;).
Po godzinie w zwykłym markecie czuję jak uchodzi ze mnie energia pomimo tego, że jestem np. wypoczęty, najedzony i w dobrym humorze. I zasadniczo jeśli nie mamy spisanej listy zakupów to zaczyna we mnie narastać irytacja. Za dużo towaru, w oczach się miesza to wszystko i ogólnie zaczyna się dziać ze mną bardzo niedobrze. Oczywiście mój lecący na łeb na szyję nastrój zaczyna też oddziaływać na żonę, która też się denerwuje :). O ile jednak market zniosę to galerie i chodzenie po ciuchlandach zostawiam wyłącznie żonie, a sam siadam na ławeczce i jem coś bądź czytam. Ewentualnie oddaję się zajęciu mało wymiernemu w efektach, ale za to nie wymagającemu znacznej energii - obserwacji otoczenia :).

Należy podziwiać kobiety, że w miejskiej dżungli tak łatwo odnajdują drogę ;). Dawnymi czasy to my byliśmy przewodnikami, teraz one przejęły tę funkcję. Przynajmniej w sklepie z ciuchami :).
  • 0

#26 Pawełłłł

Pawełłłł

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2790 postów
Reputacja: 678
Bardzo dobra

Napisano 29 maj 2011 - 09:13

One są chyba uzależnione od tych zakupów ;)
  • 0

#27 RadzikowskiRadzik

RadzikowskiRadzik

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
Reputacja: 66
Dobra

Napisano 31 maj 2011 - 03:11

Dokładnie panowie, my gdybyśmy tylko mogli to chodzilibyśmy w jednej bluzie przez cały tydzień. Kobieta lubi się przebierać kilka razy dziennie czego nie rozumiem. Sam mam chyba 3-4 pary spodni, trochę więcej koszulek z czego używam chyba 5, do tego bluzy, ale raczej w lecie chodzę w koszulkach...:)
  • 0

#28 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 31 maj 2011 - 08:17

to chyba jestem chlubnym wyjątkiem,bo zakupy w moim przypadku to ostateczność ,jestem hepi jak nie muszę wychodzić z domu,czasem zaglądam do salonów jak są wyprzedaże ,ale to przy okazji zakupów spożywczych w dużym markecie
  • 0

#29 xsior

xsior

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 532 postów
Reputacja: 379
Bardzo dobra

Napisano 05 czerwiec 2011 - 09:58

A potrafi mi ktoś wytłumaczyć; Dlaczego dziewczyny nie lubią oglądać w telewizji meczy piłki nożnej?;)a wyjątki tylko potwierdzają regułe;)
Chyba pewno dlatego że nie mają jaj:)
  • 0

#30 sempay

sempay

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 1372 postów
Reputacja: 944
Bardzo dobra

Napisano 22 maj 2012 - 12:56

W większości spraw kobiety reagują intelektualnie, a my jesteśmy wzrokowcami. W sprawie zakupów jest jednak zupełnie odwrotnie, to one stają się wzrokowcami i to je fascynuje, nie musi to być nic wielkiego, ale musi sprawić radość.
  • 0