Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Pluskod5 na umowie. Pomocy!

pluskod5 pomocy umowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Madorgon

Madorgon

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 21 wrzesień 2010 - 08:56

Potrzebuje pilnie PlusKod5. Mam nową umowę z Plusem no i mam w szafie Aneks do Umowy o świadczeniu usług telekomunikacyjnych w sieci Plus. Czy tu można znaleść ten PlusKod5. Słyszałem, że jak się ma na karte to jest to 5 albo 4 ostatnie cyfry kodu PUk. Ja mam abonament. Nie mam zamiaru na razie dzownić pod 2601. Szukałem już dużo. Jeśli ktoś wie gdzie to znaleść to proszę bardzo. Jeśli na tym Aneksie do Umowy można znaleść też(mam nadzieję) to gdzie to jest z przodu z tyłu. Proszę bardzo o pomoc. Jeśli to jest na umowie a nie na aneksie do umowy to prosze powiedzcie pilnie potrzebuje, a ja tutaj nie widze roznicy aneks do umowy, umowa. Posiadam tylko Aneks do umowy i co miesiąc rachunki. Nie całe, bo dostaje tylko moją kartkę z moim rachunkiem. Mam nadzieję na pomoc :)
  • 0

#2 zibi22

zibi22

Cheated

• VIP
  • PipPipPip
  • 4061 postów
Reputacja: 2531
Świetna

Napisano 21 wrzesień 2010 - 11:52

PlusKod5 to 5-ciocyfrowy kod abonencki, który można znaleźć na pierwszej fakturze :) jesli tej faktury nie masz to pozostaje tylko telefon pod 2601
  • 0

#3 Madorgon

Madorgon

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
Neutralna

Napisano 22 wrzesień 2010 - 02:30

Czyli ten Aneks do Umowy to nei to? Faktura, jak ona wygląda? To chyba jednak będę musiał zadzwonić, jakie tam trzeba dane podać? Imię, nazwisko swoje ?
  • 0

#4 zibi22

zibi22

Cheated

• VIP
  • PipPipPip
  • 4061 postów
Świetna

Napisano 22 wrzesień 2010 - 04:59

No jak placicz za abonament i polaczenia?Musisz dostawac co miesiac fakture.I na pierwszej jest PlusKod5
  • 0

#5 Madorgon

Madorgon

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
Neutralna

Napisano 22 wrzesień 2010 - 09:15

pierwszej od zawarcia nowej umowy? czy pierwszej kompletnie na numer?
  • 0

#6 zibi22

zibi22

Cheated

• VIP
  • PipPipPip
  • 4061 postów
Świetna

Napisano 22 wrzesień 2010 - 09:26

Oczywiscie pierwszej faktury po podpisaniu umowy.Nie nowej umowy.:(
  • 0

#7 major242

major242

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 1 postów
Neutralna

Napisano 22 październik 2010 - 02:00

Mam ten sam problem ale zaraz zadzwonię na 2601 i się dowiem co i jak.
Podpisałem umowę tak dawno temu że na 1 fakturze nie ma żadnego "PlusKod5" ( specjalnie sprawdziłem;) ). Tak, iż się zastanawiam czy nie będę zmuszony czasem jakoś "dokupić" tego kodu ( za darmo to na pewno nie dadzą;p ).
  • 0