Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

problem z dziewczyną

dziewczyn dziewczyna dziewczyną kobieta problem problemy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 sstef

sstef

Świeżak

• Świeżak
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 13 czerwiec 2013 - 01:13

Rozpocząłem naukę w nowej szkole i poznałem parę osób razem z pewną dziewczyną. W tedy z pewnych powodów chciałem się z nią tylko przyjaźnić, ale tak gdzieś na początku drugiego semestru doszło do mnie, że wolałbym coś więcej niż tylko przyjaźń. Ona ma chłopaka z którym jest dłużej niż trwa nasza znajomość. Oprócz tego podejrzewam, że mój kolega, który z resztą też się z nią przyjaźni, również coś do niej czuje. Parę razy widziałem jak trzymał rękę na jej nogach, ona niekiedy trzymała na jego, czy chwytał ją za rękę, często ze sobą piszą i ogólnie są dość blisko. Co prawda mnie również zdarza się trzymać rękę na jej nogach ale piszemy ze sobą znacznie rzadziej. Co drugie nasze przywitanie i prawie każde pożegnanie jest w formie przytulenia z od czasu do czasu pocałowaniem jej przeze mnie w policzek. Oprócz tego staram się by jak przechodzę z nią przez ulicę czy jak przepuszczam w drzwiach by moja ręka była na jej odcinku krzyżowym kręgosłupa. Nie jednokrotnie zauważyłem, że ona wysyła do mnie znaki zainteresowania czy narusza mojej strefy osobistej (nie zawsze ale dość często staje bardzo blisko mnie).
  • 0