Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kiedy kupować auto w salonie?

auto kupować salonie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 kkraik

kkraik

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
Reputacja: 10
Neutralna

Napisano 19 lipiec 2011 - 09:43

jeśli nie masz pewności czy auto używane nie ma ukrytych wad

obecnie sprawa wygląda tak że kupując auto z komisu samochodowego ( nie od osoby prywatnej ) na odkrycie ukrytych wad masz miesiąc i spokojnie je możesz oddac takie prawo...

a co do tematu to wydaje mi się że początek roku wtedy są promocje na auta z zeszłego rocznika
  • 0

#22 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 20 lipiec 2011 - 06:59

auto w salonie ,kupuje się wtedy kiedy ma się kasę,bo jak weżmiesz w kredycie czy na raty,to nawet tanie auto kosztuje dużo(odsetki to połowa ceny)
  • 0

#23 Sebol20

Sebol20

Aktywny Precylowicz

• Aktywny Precylowicz
  • PipPipPip
  • 2827 postów
Reputacja: 590
Bardzo dobra

Napisano 20 lipiec 2011 - 08:11

Ja bym nówek nie brał. Chyba że masz wystarczająco kasy i chcesz mieć spokój. Bierz auta co mają 1-4 latek to jeszcze są w dobrym stanie ( co i tak trzeba gruntownie sprawdzić). Nawet między rocznym, nówką będzie spora różnica.
  • 0

#24 Plaskusss

Plaskusss

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
Neutralna

Napisano 19 grudzień 2011 - 09:34

Najlepiej nie kupowac szkoda kasy :D kupic roczne albo dwu letnie to samo tylko polowe tansze
  • 0

#25 wiktorek67

wiktorek67

Precylowicz

• Precylowicz
  • PipPipPip
  • 533 postów
Reputacja: 44
Dobra

Napisano 27 styczeń 2012 - 01:49

Kiedy kupować? Na pewno mając już na to pieniądze. Osobiście celuję w auto luksusowe. Miałem okazję oglądania w zeszłym tygodniu oglądania luksusowych aut w salonie Presitge w Sopocie. Chciałbym być w ten sposób obsługiwany zawsze! Marzy mi się Porsche 911 Turbo, ale na razie tylko sfera marzeń ;-)
  • 0

#26 Zuzanka

Zuzanka

Przyjaciółka Precyla

• Precylek
  • PipPipPip
  • 1800 postów
Reputacja: 1254
Świetna

Napisano 27 styczeń 2012 - 05:54

tylko i wyłącznie za gotówkę/kto ma teraz tyle kasy?/bo w kredycie ,czy na raty to z odsetkami takie auto jest 50% droższe,poza tym jeszcze AC obowiązkowe,no nie wiem czy warto
  • 2

#27 kkraik

kkraik

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
Neutralna

Napisano 29 styczeń 2012 - 12:19

tylko i wyłącznie za gotówkę/kto ma teraz tyle kasy?/bo w kredycie ,czy na raty to z odsetkami takie auto jest 50% droższe,poza tym jeszcze AC obowiązkowe,no nie wiem czy warto

dużo ludzi ma pieniądze zresztą też zależy jakie pieniądze bo coś w granicy 50 tyś w cale nie jest wielką kwotą a kupić za to auto z salonu można, a co do kredytu nie stać cię lub za bardzo cię obciąża kup auto używane bo jak by nie patrzeć wyjeżdzasz z salonu nowym autem i już jesteś kilka tyś w plecy ( w zależności od marki i modelu ) co do AC według mnie jest głupotą kupić nowy samochód a nie zainwestować w AC ale to moje osobiste zdanie, bo jednak jak ktoś już się decyduje na auto nowe i nie należy raczej do osób zamorzonych to jednak raczej lepiej wydać trochę więcej i mieć pewność że w razie jakiegoś porysowania,wypadku itd będzie to naprawione za pieniądze ubezpieczyciela i przede wszystkim zrobione w autoryzowanym serwisie a nie u szwagra w garażu oczywiście nie ma to większego znaczenia jeżeli chodzi o jakość usługi ale przy sprzedaży auta ludzie dużo inaczej patrzą na coś robione w autoryzowanym serwisie
  • 0